Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Testral

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Pisałeś do serwisu w Warszawie? Może pomogą?
 2. Testral

  NÓŻ

  Code 4 to płaski, śliski klocek i design z przed kilkunastu lat. Jeśli ma to być prezent, to zachwytów bym nie oczekiwał. W takim budżecie znajdzie się wiele świetnych ZT czy choćby Civivi nawet w damaście, czyli rzeczy które sprawią prawdziwą przyjemność.
 3. Testral

  NÓŻ

  Moja szafeczka/ołtarzyk z ostrościami:
 4. Mini może dlatego, że mimo podobnych rozmiarów zewnętrznych, to w porównaniu do Monstera ma trochę mniejszą tarczę i wizualnie sprawia wrażenia mniejszego na nadgarstku. Miałem takiego i to świetny zegar z porządnym mechanizmem i super lumą.
 5. Zawsze w takiej sytuacji podjeżdżam tyłem, ale też czasami może się nie dać.
 6. Też Bulova. To chyba, po prostu, ładniejszy zegarek. Ciekawa koperta, bez Seikowej groteskowości. Uwielbiam Alieny i jak przedpiśca zauważył, do kolekcji super, ale do noszenia?
 7. Testral

  NÓŻ

  U nas wszyscy są wnożowieni: Phoebe Kuba
 8. Testral

  NÓŻ

  Moim ulubionym jest Explorer, którego EDeCuję. Nożyczki w Vickach są rzeczywiście fantastyczne, ostre i precyzyjne. Poza tym najczęściej używam krzyżaka i niespodziewanie lupki.
 9. Testral

  NÓŻ

  To nawet nie są kombinerki, to raczej takie szczypczyki do drobnych prac. Śruby tym nie złapiesz ani nie wygniesz drutu. Kombinerek z Leathermana nie zastąpią. Po prostu dokup do LM jakiegoś małego Vicka z korkociągiem.
 10. Testral

  NÓŻ

  Ładniutki i lekki - 85 g.
 11. Testral

  NÓŻ

  Dla rozruszania tematu mój najnowszy nabytek: Spyderco Delica Damascus Titanium.
 12. Jak to: nie oddaje? Wyraźnie widać, że jest zielono- fioletowy.
 13. Testral

  NÓŻ

  ZT 0770CF, wersja z nowym carbonem i nową stalą - S35VN.
 14. Testral

  NÓŻ

  No z moich mogę z czystym sumieniem polecić Domino, piękny, fantastycznie wykonany nóż, A jeśli ma być cały w tytanie, to strasznie podoba mi się Spyderco Nirvana. Cena trochę odstrasza i dla mnie odrobinę za ciężki już, ale wygląda świetnie.
 15. Testral

  NÓŻ

  A posiadałem nawet. Wrażenia miałem mieszane. Piękny nożyk, fajne materiały, ale strasznie filigranowy wydawał się w ręce. No i kwestia blokady - żeby odblokować listek frejma trzeba było odpowiednio trzymać nóż, inaczej palce dociskały blokadę. Ale chciałem nawet kupić ponownie, żeby mieć coś całkowicie tytanowego w kolekcji, bo w sumie to świetny sprzęt, ale zdecydowałem się na Delicę Ti Damascus, która już do mnie leci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.