Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MichuONB

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. @tommly- Nie kuś haha @Sol- No, kupa kasy jak dla mnie ale marzy mi się, śledzę go już długi czas i się łudzę
 2. Kusi mnie długi czas, nie wiem czy czekać na niższą $$$$ czy brać
 3. Jak się z weźmie z tej strony to z gwarancja wszystko ok ?
 4. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Siemka, wiecie czy w Romku idzie zrobić tak jak w niektórych modelach G że gdy przeglądamy strefy czasowe dla określonych państw kombinacją dwóch przycisków podmieniany wybrane np. z Berlinem miejscami i odwrotnie.
 5. Witam, mam pytanie podczas wakacji i nie tylko :-) Wchodzicie w swoich G do wszystkich zbiorników wodnych ? Chodzi mi o zasolenia ewentualne środki w basenach jakieś doświadczenia ?
 6. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Witam, wiecie czy w Romku idzie zrobić tak jak w niektórych modelach G że gdy przeglądamy strefy czasowe dla określonych państw kombinacją dwóch przycisków podmieniany wybrane z Berlinem miejscami i odwrotnie.
 7. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Siemka, wiecie gdzie najtaniej znajdę czarny pasek z karbonem ? Ciężko go w ogóle gdzieś znaleźć, oraz czy od podstawowej wersji Romana nie będzie odbiegał kolorem, bezel też muszę zmienić ?
 8. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Panowie, swoje termometry w Romanach kalibrujecie na dłoni, czy po zdjęciu zegarka na 30min ? Próbowałem na dłoni ale szybko się to przestawia, jakiś patent ?
 9. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Czyli w moim przypadku czerwony karbon odpada, wersja FSD-4 niezbyt mi się podoba ... Rozważę zwykłą czerwień lub pomyślę nad innymi kolorami w karbonie.
 10. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Ok, dzięki za spostrzegawczość, podpytam Ogólnie paski z carbonem mają sens ?
 11. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Witam, wiecie może jak jest z brudzeniem się tego kolorku ? https://www.kaktus24.pl/produkt/zestaw-bezelpasek-gw-9400rd-4/ Jest coś lepiej, czy jak z resztą, jeden " sezon" i brudas :-p
 12. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  A ok, to przepraszam mój błąd
 13. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Ok dziękuje za wyjaśnienie, obawiałem się już że trafiłem wadliwy egzemplarz. Teraz czeka mnie jeszcze raz obejrzeć Twój filmik i go skalibrować
 14. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  Dojechał, mam i ja Panowie czy u Was prawy dolny przycisk podczas przyduszania też tak jakby klika ? Działać, działa ale klika.
 15. MichuONB

  GW-9400 Rangeman

  A więc chyba się skuszę od kaktusa, skoro sprawdzony sprzedawca, uzależniony będę od allegro ponieważ chce skorzystać z rat 0%
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.