Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

hylu

Użytkownik
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hylu

 1. ja wczoraj do pracy wzialem dja. moj kolega tez:)
 2. Revival jest super. Koperta piękna, super ma załamania i kąty. Tarcza w wersji cappuccino to mój faworyt. Mega oryginalna i zmienia odcien w zależności od światła. Rozmiar niby tylko 38 mm ale lug tu lug calkiem dlugi wiec zegarek wcale nie taki malutki.
 3. Obejrzyj Wallstreet i zerknij na nadgarstek Gordona Gecko:)
 4. kolega kupil w tym tygodniu super elegancik z niego:)
 5. nie musi być długi i szpiczasty tylko musi być wariat;)
 6. Może odpadł ten szpicowaty i wsadził ktoś to co było pod ręką. Sporo cartierów z brakującymi kamieniami widać w sieci. Mój egzemplarz jest chyba jednym z pierwszych wypustów jest bo ma seryjny numer 29600029 a 29 to moja szczęśliwa liczba:)
 7. Nadgarstek 16 cm. Czuć że to kawał złota. Koronka - raczej tak, byłem z nim u Pieśkiewicza na weryfikacji. Kamień nie jest jednak bardzo szpiczasty.
 8. Dzięki. W tym stanie szczególnie ich malutko. Śrubki zachowały się bez uszczerbku. Bransa trochę krótka, ale przy moim nadgarstu mam jeszcze zapasu.
 9. Nie zauważyłem tego a rzeczywiście tego nie wyskalowali:) Może tak ma być, żeby wygodnie sie obsługiwało.
 10. a ja dziś mierzylem 40mm w koncu jakies Pamy które mi się na ręku mieszczą
 11. Cześć! jadę w weekend do Paryża. Czy jest tam jakieś fajne miejsce dydokwane Cartierowi, oczywiście poza butikami? jakieś muzeum/wystawy związnane z zegarkami? Nie moge nic znaleźć w internecie:/
 12. sprawdz wersje open heart 39 mm super jest rozmiarowo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.