Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kriwas

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ten pierwszy parnis z linka, myślisz że to dobre miejsce żeby go konkretnie brać?
 2. Wiem wiem, to miał być jedynie pogląd, dziękuję tak czy siak i czekam na ewentualne dalsze propozycje jeśli ktokolwiek będzie w stanie na coś wpaść.
 3. Chwilę mi zajęło żeby to zauważyć. Z początku myślę - bezel, no ale nie. Potem myślę wskazówka sekundowa ale też wszystko gra. Zauważyłem, dni tygodnia na czarno.
 4. To było określone że maksymalnie te 42 mm. Preferowałbym automata, kolego Schioedtei na pewno pokażę te które podesłałeś bo właśnie czegoś takiego szukam dla właśnie tej młodej damy. Fidelio, dziękuję również, postaram się przeglądnąć katalogi jednak z tego co póki co widzę to w większości kwarcoki.
 5. Dzień dobry, poszukuję zegarka który miałby maksymalnie minimalistyczny design, z czarną tarczą, zamknięty w złotej bądź złotoróżowej kopercie. Kwota jaką dysponuję to do 600 złotych, najlepiej oczywiście w automacie. Rozmiar do 42mm. Nie ukrywam że będzie nosiła go kobieta. Coś podobnego do tego z obrazka: https://res.minuta.pl/zegarek-damski-doxa-d-light-173-95-101-01-7971605_2.jpg?hash=vCj2qd0Ru386Iqvf Zdjęcie pochodzi z internetu. Lecz również z wskazówką sekundową, ewentualnie datownik. Będzie w stanie ktoś polecić / doradzić?
 6. Dziękuję bardzo. Jest jeszcze nasz rodzimy producent modyfikacji z Łodzi. Ogółem czy ktoś jest może chętny podrzucić zdjęcia swoich zmodyfikowanych skx'ów? Z innej beczki - czy do mniejszego - midsize 013 da się dokupić w ogóle jakiekolwiek części do modowania? Widziałem jedynie alternatywne wkładki do bezela niestety.
 7. Czy dysponuje ktokolwiek aktualną listą bądź poradami jeśli chodzi o modowanie SKX007/009?
 8. Od jakiej kwoty zaczynają się czarne zegarki z bransoletą w tym kolorze które będą trzymały poziom i nie "złaziły"?
 9. Panie Łolterze, mógłby Pan zrobić jakiś taki opis wrażeń bo sam poluję teraz na takiego Rotary, okrasić go może jakimiś zdjęciami? Byłbym bardzo wdzięczny.
 10. Ten tylko zielony, gdzie dostanę? Pro aqua, z tego posta http://zegarkiclub.pl/forum/topic/117086-deep-blue-poka%C5%BCmy-ameryka%C5%84c%C3%B3w/page-1?do=findComment&comment=1404094
 11. Podbijam, czy koronka od miyota 8200, bo taki mechanizm jest w tym zegarku będzie pasowała do niego i zmieści się odpowiednio?
 12. @up To brązowe, cóż to, skąd to?
 13. Ano widzisz, ja się na tym nie znam a niewiedza niepopłaca. Niestety trochę miałem dość biegania od drzwi do drzwi i uznałem że to jest cena warta tej usługi. Podrzucę potem fotkę po operacji, mi się bardzo podoba.
 14. Chodzi Ci o watchuseek na przykład? Dziwi mnie ta sprawa, zakupiłem go na ebaju, wiem że to był refurbish, aktualnie prowadzę też dysputę z sprzedawcą ale mówiąc szczerze siedzi mi on bardzo tylko ten bezel.
 15. Podbijam swój temat - byłem w seiko service, obecny tam Pan stwierdził że będzie potrzebna wymiana koperty jak i całego ringa. Trochę mi witki opadły. Jest ktoś w stanie pomóc, spojrzeć na to okiem? Byłem też na puławskiej 11, Pan w tym punkcie coś postukał coś popukał i bezel się trzyma, z tym że poinformował mnie też ze nie jest to rozwiązanie permanentne problemu. Ma ktoś jakieś rady dodatkowe czy powinem sobie dać spokój i przykleić go na stałe?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.