Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

klawiak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Wcześniej przy takim samym reżimie noszenia zawsze przyspieszał ok 11s/dobę. Czyżby faktycznie czas na zegarmistrza?
 2. U mnie natomiast jest tak, że gdy zakładam go po weekendzie lezakowania i jest słabo nakręcony to późni sie paręnaście sekund. Natomiast po całym tygodniu noszenia gdy sprężyna łapie naciąg zaczyna przyspieszać. Też tak macie?
 3. Ogólna opinia mówi, że nie powinno się tego robić z uwagi na eksploatowane mechanizmu ale ile w tym prawdy...Giewont + ds1 = ds1 [emoji12] Taka jak moja, w której pasek zmieniłem na kajdanki i tak chyba jej najlepiej.
 4. Zauważyłem ciekawą rzecz z moją ds1. Otóż po roku użytkowania robiła +12 sec na dobę. Ale pewnego dnia postanowiłem ja dokrecic koronką (raz nie zawsze;-) ) aby sprawdzić max rezerwę chodu ponieważ od noszenia 8 godz na ręku uzyskiwalem rezerwę ok 28 godz. I po tej czynności dosłownie z dnia na dzień zegarek podczas noszenia zaczął przyspieszać tylko ok 2s a nocą leżąc w szufladzie zwalnial 2s. Niczym chronometr :-D. P.S. po dokręceniu rezerwa wyniosła 40 godz. Pozdrawiam.
 5. Tak sobie wertuje nową stronę Certiny i nie mogę odnaleźć klasycznej DS-1 automatic... Czyżby wycofali z produkcji?
 6. Piękny Oris.. Też o nim myślałem ale 44mm na mój 17 cm nadgarstek nie dało się zmieścić. ;-) W efekcie stałem się posiadaczem równie ładnej DS1. I tańszej i też retro :-)
 7. Retro, klasyka, trochę sportu. Długo myslalem, LE fajne ale jednak nie to samo co black. A na start z 10 lat temu wziąłem Festinkę chronowatą. Kwarcowa - bez duszy niczym żelazko na kablu ;-)
 8. Retro, klasyka, trochę sportu. Długo myslalem, LE fajne ale jednak nie to samo co black. A na start z 10 lat temu wziąłem Festinkę chronowatą. Kwarcowa - bez duszy niczym żelazko na kablu ;-)
 9. Witajcie, to mój pierwszy post i od razu się pochwalę moją slicznotką, którą wybrałem z dziesiątek innych po dwóch miesiącach poszukiwań :-)
 10. Witajcie, to mój pierwszy post i od razu się pochwalę moją slicznotką, którą wybrałem z dziesiątek innych po dwóch miesiącach poszukiwań :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.