Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BLAHA

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. Cześć Panowie. Może mi ktoś powiedzieć co to za zegarek widoczny na filmie w 14 minucie 08 sekundzie? https://youtu.be/JBIhzEZkWEA?t=848 Przy okazji można zobaczyć zegar Sojuza. Ciekawa maszyna.
 2. Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, tutaj myślę że pasuje. Ciekawa historia mnie lekko zszokowała. https://www.youtube.com/watch?v=4AEJZWtTPOg W wolnej chwili można zobaczyć. No chyba ze to jest wyssane z palca...
 3. Zainspirowaliście mnie, zmieniłem avatar na cześć Monstera,
 4. Ja lecę przed TV POSLKAAAAAAAAAAAAA! POLSKA! i jeszcze raz POLSKA!
 5. Nie myślałem o innym kolorze, czarny pasuje do większej liczby rzeczy do tego ja lubie ten kolor, auto też mam czarne nosze się raczej na czarno więc zegarek też wybrałem z czarną tarczą. Czy się znudzi? Jak się znudzi to trudno, jednak moje zdanie jest takie że każdy kolor kiedyś się znudzi. Na razie podoba mi się każdego ranka coraz bardziej
 6. Ja jestem smakoszem pilsów i osobiście polecam
 7. Fotograf ze mnie żaden, aparat też z odpustu ale coś tam widać:
 8. W nadgarstku mam coś ponad 18cm, jak chcesz jakieś zdjęcia to wrzucę. Na mojej ręce monster jest idealny nie odstaje, a bransoletę dopasowałem perfekcyjnie musiałem wyjąć 4 ogniwa.
 9. Ja rybą czy delfinem nie jestem również, jednak dużo pływam latem nurkuje, jeśli jest ISO to się nie boje. Zegar jest super, jestem pod wrażeniem i z każdym dniem umacniam się w przekonaniu że dobrze wybrałem.
 10. BLAHA

  Seiko Monster SRP307

  Mój pierwszy automat.
 11. Będzie ciężko dostać w Polsce w tej cenie, ja nie widziałem chyba że sprowadzone lub używane. Kupiłem z forumowego bazarku i chciałem się pochwalić. mam też pytanie czy ktoś z posiadaczy Monstera jest związany z wodą nurkuje, pływa na statku, jest wielorybnikiem?
 12. Z ciekawości zapytam do jakiego lokalu trafiliście? Ludzie musieli dziwnie reagować jak zaczeliście wyciągać zegarki na stół, nikt nie wezwał policji?
 13. Mam trening dzisiaj, to jednorazowa akcja czy będzie jeszcze coś organizowane?
 14. BLAHA

  Nowosci Casio

  Widzieliście to? http://www.frazpc.pl/aktualnosci/930452,casio-zapowiada-swoj-pierwszy-smartwatch-z-os-android-wear.html ja osobiście chciałbym zobaczyć takiego Garmina Feniksa 3 od Casio bez Androida a z czymś ich autorstwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.