Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dante100

Użytkownik
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nysa
 • Hobby
  Zegarki, narty i coś tam jeszcze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam czarnego, robi +4, jak jesteś zdecydowany to się dogadamy;-)
 2. Ale przecież już od co najmniej 3 lat do wszystkich nurasów na 6R wrzucają szafir.
 3. W pierwszym zamyśle kupiłem go pod moda, dlatego wolałem wersję oczyszczoną. Teraz sam nie wiem co jeszcze z nim zrobię 😉
 4. Dziś dotarł Steeldive MM clean version 😄
 5. Podstawowe narzędzie - pilniczek na poliuretanie typu - vide fota ( Rosmann), czym mniejsza gradacja tym lepiej. Ruchy - tylko wzdłuż polerowanego elementu. Ot, i wszystko ????
 6. Grali, https://ch24.pl/seiko-presage-green-enamel-dial-le-dostepnosc-cena/ Tylko, tak jak pisałem, nie jestem pewien czy akurat w MM, bo gdzieś trafiłem na taką informację.
 7. Super fotka! Czy tarcza w tych ostatnich MM jest emaliowana? Coś mi świta, że gdzieś coś takiego czytałem...
 8. Dokładnie?Ale tak na serio to całkiem nieźle wykonany zegarek. Niedoróbek żadnych nie widac, a ceramiczny insert połączony z szafirowym szkłem z niebieskim antyrefleksem robią fajną robotę. Jednak da się zrobić za 160 $ fajny jakościowo zegarek.
 9. Dotarł w końcu dziś. 2,5 miecha od zakupu. Ale zegar bardzo fajny.
 10. Koledzy, czy ktoś oczekuje na przesyłkę z Heimdallr-a? Kurczę, ja kupilem 27 lutego żółwia 6105, ostatni wpis z trackingu jest z 08 marca (wysłanie przesyłki z kraju nadania) i do tej pory cisza. Na mojego maila z zapytaniem, co się dzieje odpisali, że czas dostawy to 45 dni roboczych i może się wydłużyć przez Covid-19. Co o tym myślicie?
 11. Dotarła tarcza, coś by się pomodziło... ;-)
 12. dante100

  Policzmy Marinemastery

  Dzięki za informacje, biorąc pod uwagę to co mówicie najbardziej bliski moim oczekiwaniom będzie SLA021. Błyszczący bezel akurat mi pasuje, gdyż lubię lekki efekt blink. I jeszcze jedno, z dostępnością chyba nie jest za różowo, gdyż w wielu sklepach posiada status "niedostepny". Czy jest on w ciągłej produkcji?
 13. dante100

  Policzmy Marinemastery

  Koledzy, bardzo mi się podczas tej kwarantanny MM wbił się w głowę i coraz bardziej myślę i zakupie. Cena niestety nie jest niska, dlatego zastanawiam się w jakim kierunku pójść-mimo wszystko nowy (SLA021, bo tylko czarny mnie interesuje), czy może używka, pytanie - który model, SBDX001 czy diashield 017. Chociaż aktualnie cena starszych używek jest dziwnie wysoką, dlatego nie wiem czy kupowanie używki ma w ogóle sens.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.