Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reborn

Użytkownik
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Reborn


 1. W tym budżecie ciężko będzie o innego Szwajcara Chrono. Dla mnie zbyt przeładowany zegar, ale jak się podoba to zawiedziony nie będziesz, miałem ręku 2 egzemplarze produkcji RT i nie ma im absolutnie czego zarzucić. 


 2. OŚ, którego zlitowałeś kosztuje 3500. W tym budżecie patrzyłbym na używane zegary Eterny (Kontiki) - np wersja 4h. Masz zegarek szwajcarski, z historią, rozpoznawalny z ciekawym wskazaniem daty. 
  Ewentualnie na bazarku jest JeanRichard Terrascope w tym budżecie. Zegar świetnie wykonany - tylko spory :)

  ogolnie w tym budżecie ja bym patrzył na zegary z drugiej ręki. Można kupić naprawdę fajny model za cenę sporo niższą od metki.


 3. Za czasów dawnego bazarku wisiało ogłoszenie sprzedaży Orient Star Seeker GMT za 2 tys (używany, stan 9/10). Jest to zdecydowanie świetny wybór, jakość wykonania + komplikacje - GMT i rezerwa chodu. Cena z metki w sklepie stacjonarnym to 4800. 
  Druga opcja jaka przychodzi mi do głowy to używany Christopher Ward c65. Bardzo dobrze wykonany zegar, na bazarku dało się wyrwać poniżej 2k.

   

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.