Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reborn

Użytkownik
 • Content Count

  706
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Reborn

 1. Orienta miałem (Big Mako), nie powiem złego słowa, fajny zegar. Problemem w oriencie, którego tu pokazałeś może być bransoleta, która jest po prostu z tego co wiem z wygiętych blaszek. Mechanizmy niezawodne, zegarki na wiele lat. Zeppelina nie miałem, nie wypowiem się. Jeżeli chodzi o Orienta za 900 pln to bardziej bym celował w coś z ich nurków, jakiś Ray może.
 2. Za 900 szedłbym w używane Seiko albo w chińskie zegarki z szafirem i mechanizmem NH35 (co do wyboru „marki” chińczyka polecam poczytać odpowiedni dzial na forum). Za 900 chinczyk zaoferuje zdecydowanie najwiecej.
 3. Jakiś czas temu leżały na wystawienie Arkadii, ale nie wiem czy były dostępne. Wole g-shocka w tej cenie
 4. Założenie, ze kwarc kojarzy się z biedą jest bardzo błędne. Polecam zobaczyć Oceanusa od Casio Jeżeli luma jest dla Ciebie ważna to skoncentruj się na nurkach Seiko. Warto zobaczyć używane, ale najpierw podejdź do sklepu i przymierz żółwia/samuraja. Żółw fajnie układa się na ręku. Używki kupisz za niewiele ponad 1k. Wada jest taka, ze nurki Seiko nie mają przeszklonego dekla. Luma na moich trzyma spokojnie do rana i przez pół nocy swieci jak latarka. Sam przez kilka lat nie miałem żadnego nurasa od nich jednak ostatnio wróciłem (mam 5) i tylko one są w mojej obecnej rotacji.
 5. Bransoleta ze strapcode powinna być w piątek.
 6. Tez miałem zbliżony model. Gdy mój syn miał 2 lata, to sprzątając ze stolika wywalił zegar do kosza… ;( niestety nie zauwazylem.
 7. Właśnie kliknąłem strapcode. Zobaczymy
 8. Ktoś ma na sprzedaż strapcode albo oryginalną bransoletę to 053? I może jeszcze u kogoś teleskopy 20mm Seiko zalegają. Tez chętnie odkupie.
 9. W zestawie z Cronosem 2 zegarki 1000 pln
 10. Reborn

  Cronos willard

  Hop. W zestawie z Addiesdive 1000.
 11. Reborn

  Policzmy SUMO

  Ze mną w Tatry tez pojechało Sumo i jako zegarek na narty Roman.
 12. A zapytam, może ma ktoś na zbyciu bransoletę pasująca do SPB053 - może być Seiko, może być jakieś uncleseiko
 13. Zegar super. Kolor tarczy jak Orient Big Mako. Teraz trzeba trafić bransoletę. Zostają oba.
 14. Chyba tak będzie dzięki za radę. Muszę kupić kajdan do 053. Ja nie lubię nosić zegarków na gumie, nawet Terrascope rzadko noszę, bo nie mam bransolety a skora to tylko do brązów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.