Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reborn

Użytkownik
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Reborn

 1. Wygrzebany z dna szuflady. Rzadko noszony. Nawet bardzo rzadko, chyba posłuży jako dawca mechanizmu do zepsutego Nethunsa LAVA.
 2. O ta wersja jest dużo fajniejsza od Chrono. Piękny zegar.
 3. No jakoś mi nie po drodze z nimi a naprawdę porządne zegary. Moim zdaniem poziom wykonania zdecydowanie ponadprzeciętny.
 4. Takiego jeszcze miałem. Ale tez nie było uczucia…
 5. Taki dzisiaj. Raz na pół roku ma swój dzień.
 6. Bulova Moon. A jeżeli Inox to nie kupuj tytanu, strasznie się orze.
 7. Niestety jedyny na baterie jaki akceptuję to Garmin
 8. Ja po prostu nie mogę się przekonać do zegarka na baterie. Sam zegar jest świetny, doskonale leży na ręku, dosyć często go nosze, ale gdyby był automatem :))) chętnie zamienię na GT lub GTS Sam Citizen to świetna marka, a linia Signature naprawdę robi robotę :)))
 9. Ja mam takiego Signature, ale chyba trafi na bazarek na wymiankę. To mój drugi Signature jakiego mam i do żadnego nie mogę się przekonać
 10. Moja używa garmina 6s. Biała guma, zegarek chyba rose gold. Bateria trzyma 8-9 dni. Przy większych aktywnościach 5-7.
 11. Ja bym również z OH zrezygnował i poszukał z drugiej ręki Eterny Kontiki 4h. Marka zacna, średnia półka, zegarek sam w sobie piękny, kupić na bransolecie, zegar paskolubny, jak się stal znudzi. Pasuje zarówno do koszuli jak i jeansów.
 12. Panowie, jakiś pewny sklep, gdzie kupię ten zegar. Najlepiej ze sprawną dostawą. Chyba, ze ktoś ma i mu się znudził
 13. Najchętniej czarna/niebieska tarcza. Dobra luma. Ewentualnie zamienię na lotnika Escapement (dopłaty do dogadania).
 14. Reborn

  HEIMDALLR Tuna

  Kupię wersje stalową na bransolecie, ewentualnie San Martin(ale nie niebieski - miałem). za rozsądne pieniądze stan od 7.5 wzwyż. Może być bez tego plastikowego pudełka, ważne żeby bransoleta była kompletna.
 15. Odkopywania szuflady ciąg dalszy. Dzisiaj jeden z ulubieńców na pasku od kolegi @Jebudu
 16. Dzisiaj tak. Garmin trafił do szuflady, czas powietrzyć inne zegary.
 17. Mam fenix 6x pro. Żaden G jeżeli chodzi o funkcje sie nie umywa. Bateria około tygodnia, przez niego moje pozostałe zegarki coraz rzadziej lądują na ręku, a część poszła do ludzi. Czy basen, czy rower, czy nawet spacer po lesie sprawdza sie doskonale. Mogę śmiało polecić Garminy. Wcześniej miałem Suunto i jednak Garmin mnie osobiście lepiej podchodzi.
 18. Ostatnie tygodnie to taki smart łocz.
 19. Garmin Fenix 6x pro. Mam polecam.
 20. Chyba mógłbym zostać jednozegarkowcem. W ciągu ostatnich 2 tygodni został wygryziona tylko na 2 dni przez Eterne Kontiki. Citizen Signature
 21. Signature po tygodniu noszenia poszedł do szuflady. Wrócił inny faworyt.
 22. 5 dzień na ręku. Nie pamietam kiedy kwarcyk mi się tak przyczepił do ręki. Świetny EDC.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.