Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reborn

Użytkownik
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

682 Mistrz

About Reborn

 • Birthday 03/30/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa/Lublin

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Reborn

  GEVRIL

  Za 3-4 k USD można moim zdaniem znaleść coś fajniejszego. Patrząc na specyfikację wolałbym coś od Balla, Eterna, Longinesa.
 2. Obecnie na bazarku poniżej budżetu jest Kontiki 4h na kajdanie. Bardzo przyjemny zegar.
 3. Możesz na PM napisać co to za zegar, mojemu 3 latkowi szukam zegarka ze spidermanem A żeby nie na pusto to ja dzisiaj Maranez.
 4. Mój pierwszy „drogi” zegarek. Ma chyba z 15-16 lat, porysowany minerał, ale nadal cieszy Pamietam, ze kosztował 999 zł.
 5. Mam protreka (inny model) zegar faktycznie pancerny. Ten model proponowałbym przymierzyć, jest spory, solar i radio control sprawdzają się świetnie. Miałem tez Citka Skyhawka (do czasu aż mój 3 letni syn sprzątając nie wyrzucił mi go do śmieci:)) i jeżeli miałbym wybrać coś elegancko-sportowego to zdecydowanie Citek. Protrek jak wspomniał kolega wcześniej to zadaniowiec, nie pasuje do luźnej marynarki czy koszuli.
 6. Tak to prawda mam teraz Escapementa type B i San Martina. Postaram się w weekend napisać kilka słów na temat tych zegarów. Ale tak prawdę mówiąc są to różne zegary, obydwa wykonane bardzo dobrze, za te pieniądze ciężko znaleźć wady. Obydwa są wykonane na poziomie innych mikrobrandow - mam porównanie z VIsem od VC, Nethunsem, Maranezem. Na korzyść SM przemawia na pewno luma, jest to mój drugi zegarek tej firmy i w obydwóch luma jest lepsza niż w Eternie czy Christopher Ward. W żadnym z zegarków nie widać niedoróbek, nie oglądam zegarów przez lupę, bo nie wiedzę takiej potrzeby Szlify na SM i ET są bardzo ładne, wskazówki są dobrze wykończone. ET ma zdecydowanie lepszy pasek i bardzo ładną klamrę. Obydwa na nadgarstku 17.5-18 układają się świetnie. Ja z czystym sumieniem mogę polecić obydwa. Wybór to kwestia estetyki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.