Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reborn

Użytkownik
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,593 Guru zegarmistrzostwa

About Reborn

 • Birthday 03/30/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa/Lublin

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. Czasownia w Warszawie. Koszt ok 220 pln. Bransa pełna, endlinki blaszki.
 2. Dzisiaj Kontiki. Bransoleta oryginalna prawie 2k, ale udało się dobrać zamiennik (łącznie z endlinkami) i chyba nie jest źle.
 3. Wygrzebany z dna szuflady. Rzadko noszony. Nawet bardzo rzadko, chyba posłuży jako dawca mechanizmu do zepsutego Nethunsa LAVA.
 4. O ta wersja jest dużo fajniejsza od Chrono. Piękny zegar.
 5. No jakoś mi nie po drodze z nimi a naprawdę porządne zegary. Moim zdaniem poziom wykonania zdecydowanie ponadprzeciętny.
 6. Takiego jeszcze miałem. Ale tez nie było uczucia…
 7. Taki dzisiaj. Raz na pół roku ma swój dzień.
 8. Bulova Moon. A jeżeli Inox to nie kupuj tytanu, strasznie się orze.
 9. Niestety jedyny na baterie jaki akceptuję to Garmin
 10. Ja po prostu nie mogę się przekonać do zegarka na baterie. Sam zegar jest świetny, doskonale leży na ręku, dosyć często go nosze, ale gdyby był automatem :))) chętnie zamienię na GT lub GTS Sam Citizen to świetna marka, a linia Signature naprawdę robi robotę :)))
 11. Ja mam takiego Signature, ale chyba trafi na bazarek na wymiankę. To mój drugi Signature jakiego mam i do żadnego nie mogę się przekonać
 12. Moja używa garmina 6s. Biała guma, zegarek chyba rose gold. Bateria trzyma 8-9 dni. Przy większych aktywnościach 5-7.
 13. Ja bym również z OH zrezygnował i poszukał z drugiej ręki Eterny Kontiki 4h. Marka zacna, średnia półka, zegarek sam w sobie piękny, kupić na bransolecie, zegar paskolubny, jak się stal znudzi. Pasuje zarówno do koszuli jak i jeansów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.