Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reborn

Użytkownik
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,921 Guru zegarmistrzostwa

About Reborn

 • Birthday 03/30/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa/Lublin

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. Miałem VISa i u mnie przeleżał ponad rok w szufladzie i poszedł do ludzi Zegar sam w sobie świetny, ale mnie tez źle leżał na nadgarstku.
 2. Nurek trafił do szuflady, poczeka na lepszą pogodę, a ja znów Oceanus. Nadal szukam haczyka - jak można zrobić tak „dużo zegarka” za relatywnie niską cenę.
 3. Gdyby tylko ci Chińczycy wymyślali lepsze nazwy dla swoich „Marek”, a SM gdyby nie zrobił tego pokracznego loga
 4. Ale tu mam szafirowy i pokryty luminową bezel. Z czysto użytkowego punktu widzenia wolę to niż 6R. Sumo mi się zawsze podobało, ale mam problem z tym, ze zegarek jest dla mnie przedmiotem czysto użytkowym i te blaszane bezele Seiko mam zawsze poobijane
 5. Sumo jest na 6R. Miałem zegarki na 6R i nie wiedzę różnicy, 21600, trzymanie czasu tak samo jak w do rze wyregulowany 4r (nh35), większa rezerwa, ale w moim przypadku to nie ma znaczenia Szczerze nie widać różnicy (a przynajmniej ja nie widzę)
 6. Tak jest. No przynajmniej według opisu czyli lepiej niż w sumo za 20% ceny. Bo mechanizm tez przecież Seiko.
 7. Kupiony w zeszłym tygodniu „sumo” addiesdive. W sumie poziom Steeldive. Nie powiem złego słowa, szczególnie, ze 500 zeta.
 8. Tandorio - mam pilota w brązie. Pozycjonuje wśród chińczyków mniej więcej jak PD, czyli poniżej SM, Steeldive, Cronosa i Proximy. Ogólnie więcej tej marki nie kupie (chyba, ze na jakiejś mega wyprzedaży).
 9. Ja bym wybrał Citizena. Tsuyosa całkiem udane zegarki.
 10. Swieci jak PD, czy może coś poprawili?;)
 11. Ja myslalem o takim rekinku addiesdive 2102.
 12. Za 1 k to jednak wybrałbym Proxime, miałem, bardzo fajny zegar. A 500 to w sumie uczciwa cena Jeżeli będzie fajny to zapoluje na tarcze z rekinkami na jakiejś promocji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.