Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RoKoKo

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    230
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez RoKoKo

  1. Kupował ktoś z Was zegarki w Livigno? Strefa wolnocłowa, ciekaw jestem jak cenowo wypadają.
  2. Te Tudory są na bazarku już od jakiegoś czasu - żaden wysyp
  3. In-house to przedsprzedaż czy są ogólnie dostępne? I czy w 3mieście jest szansa przymierzyć Tudora BB? Nie mam ochoty zasuwać do Wa-wy.
  4. Pytanie czy warto czekać na BB z inhousem czy kupować z ETĄ?
  5. Jak wygląda koszt serwisu w przypadku Tudora BB?
  6. Czyli rozumiem 38 z rzymskimi nieosiągalny? Pal licho sekundnik.
  7. Na stronie w 38 jest tylko z arabskimi cyframi. Można pomarudzić żeby były ROME? A w ogóle fajnie jakby była ROME + zamiast daty sekundnik jak w wersji 44
  8. Czy możliwe jest combo tego zegarka z automatycznym mechanizmem? Ręczny nie dla mnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.