Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RoKoKo

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Do osób używających 2 whatsup'ów naraz (telefon dual sim) - po aktualizacji oprogramowania mam problem z drugim whatsup'em (w sensie tym nie podstawowym, podstawowy jest ok). Nie pobiera zdjęć - jak kliknę to mam informację 'Pobieranie nie powiodło się. Pobieranie nie powiodło się. Spróbuj ponownie później;. Wiadomości przechodzą. Dodam, że aplikacja w ustawieniach ma dostęp do pamięci. Nic się nie zmieniło. O co może chodzić?
 2. RoKoKo

  Perfumy

  Dla mnie Montale to chemiczne bomby. Miałem Red vetyver i po początkowym zachwycie, po około roku się go pozbyłem. Miałem dobry roczki i poszedł jak świeże bułki, ale nie żałuję. Z koszul nie szło się go pozbyć a w żadnym stopniu nie pachniał tak naturalnie jak Terre.
 3. tak, zakładam, że muszę zweryfikować, który z 2 operatorów (których karty mam) zapewnia tą funkcjonalność
 4. Dzięki za info. Od zawsze idę w Android, Ostatnio S7 Edge, S9+, teraz S21+. Gdzieś pomiędzy 7 a 9+ rozważałem przejście na jabłko, ale zaważyła kwestia dual, bo mam dwa numery. Może koniec wymówek. Obawiam się tylko problemów z przejściem z całym bajzlem programów i poczt,
 5. Korzysta ktoś z e-sim na iphonie? Tak żeby mieć dual sim. Jakieś doświadczenia?
 6. Będę niedługo w Paryżu. Nie wiem czy będę miał czas w czasie pobytu, ale na pewno na lotnisku, wracając, jakieś zakupy poczynię. Ma ktoś doświadczenie na jakie wino warto zwrócić uwagę?
 7. RoKoKo

  Buty

  Gdzie w Warszawie mają największy wybór butów skórzanych? Muszę jakieś trzewiki na jesień/zimę kupić.
 8. Dzięki! Właśnie o to chodziło. Nie zauważyłem kompletnie tej opcji 😕
 9. Używa ktoś może 2 aplikacji whatsupp na telefonie z android? Mam problem z drugą, którą w samsungu aktywowałem (nie używam dodatkowych programów). Mianowicie nie widzi kontaktów. Dodam, że w opcjach aplikacji takowy dostęp ma włączony.
 10. jakieś Polskie whisky warte kupienia? Prologue Kozuba to już vintage z ceną z kosmosu, po tym jak zakład upadł. Baczewskiego pomijam, bo nawet wódki dobrej nie mają Pozostaje nam Jakubiak, Wild Fields Single Malt Barley (cena też przesadzona), The Laglander Single Malt Whisky Oak Cask,...... i jeszcze jakieś? Ktoś jest się w stanie wypowiedzieć?
 11. RoKoKo

  Buty

  tylko pytanie ile to warte https://www.reserved.com/pl/pl/sz609-99x/trampki-m-shoes
 12. RoKoKo

  Buty

  jaka marka butów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.