Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RoKoKo

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. trochę z innej beczki - mam bąbla, którego wożę tyłem do kierunku jazdy. Macie jakieś sprawdzone rozwiązanie zabezpieczenia siedzenia przed butami? Te proste w postaci foli o szerokości 1 siedzenia, montowane na gumkę do zagłówka to totalne G.
 2. W kwestii mojej uwagi co do działania dual sim - problem niestety zdiagnozowany. Opisują dość szeroko na forum samsunga. Ktoś wpadł na pomysł poprawienia czegoś co świetnie działało...... Możesz proszę wskazać sprzedawcę.
 3. Pobawię się w wolnej chwili. Polecicie jakąś niedrogą ale funkcjonalną ładowarkę indukcyjną obsługującą szybkie ładowanie?
 4. Nie sprawdzałem nakładki i nie porównywałem, ale w S9+ miałem tak jakbym chciał teraz.
 5. Padło na Spigen Ultra Hybrid. Zobaczymy jak się sprawdzi. Czy ktoś kojarzy jak w androidzie przy telefonie dual sim ustawić, aby po kliknięciu w historię połączeń i dany numer widać było dwie słuchawki od razu jak 1 i 2? W chwili obecnej dopiero po kliknięciu słuchawki pojawia się wybór pomiędzy 1 i 2. A z tego co kojarzę chyba szło to zmienić.
 6. Te w skórze to jednoczłonowe? Bo miałem kiedyś raz takie otwierane i nie mogłem jakoś się z tym porozumieć Spigen mam teraz w S9+, więc i tak je rozpatruje (wybór typu to już sprawa wtórna). Myślałem, że warto jakieś inne marki warto sprawdzić. A w kwestii szkła - ktoś poleci coś dobrego?
 7. Jakieś sprawdzone i warte uwagi etui do S21+?
 8. RoKoKo

  BUTY

  Hanwag jest marką specjalistyczną. Nie muszą się reklamować. Z tego co kojarzę TOPR biega w nich, albo biegał, a tak samo jak na Salewę mają fajne zniżki na Hanwag.
 9. Planujesz komplet 6 karafek, zamiast szklanek, zebrać?
 10. Jakby któraś lubiła słodkie likierowo to polecam Kijafa. A z win Monteverdi (słodkie, nie likierowe) . Małżonka uwielbia oba. Pierwsze to likier wiśniowy z aromatem marcepanowym. Drugi to wino/napój alkoholowy truskawkowo - poziomkowy.
 11. RoKoKo

  BUTY

  akurat na bwb trochę je zjechali
 12. czy z S9 + na S20 + warto przeskoczyć?
 13. To może jakiś zakup łączony? Jakby z 10 osób sie zebrało to może cena byłaby znośna.
 14. RoKoKo

  BUTY

  To się ustawię w kolejce po PW Szukam iron ranger'ów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.