Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hersh

Użytkownik
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. Szczerze zdziwiłem się tak daleko idącym wnioskiem. Niewiele mówi o tych, którzy decydują się na te reguły, za to dużo o autorze;)
 2. Kształtowanie przez R. podaży i popytu poprzez ograniczenie dostępności jest ok (zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę specyfikę rynku dóbr luksusowych). Praktykowanie przez AD niejasnych reguł dystrybucji, w tym preferencji wyboru nabywcy, i wpływanie w ten sposób na podaż (i cenę na rynku wtórnym) nie jest ok. Niektórzy, w tym także ja, uważają, że takie zachowanie można ocenić jako patologiczne. Trudno wskazać palcem ale sytuacja na rynku wtórnym jest mocną poszlaką...
 3. Rzeczywiście, sylwetka ma znaczenie m.zd. Pozostając w temacie ale z przymrużeniem oka, niełatwo byłoby o rekomendacje dla osoby o zbliżonej sylwetce: Jakie ADHD... wytrzymał niemal cały dzień
 4. Nie było to jedyne kryterium. Moim zdaniem, z którym nie każdy musi się zgadzać, takich kryteriów jest więcej. Odnośnie do samego nadgardtka znaczenie może mieć nie tylko obwód ale nawet kształt (płaski vs krągły/wypukły). Inne to L2L, budowa koperty, wielkość tarczy itd. Ale kryterium decydującym jest serce właściciela w tym znaczeniu, że kwestia rozmiaru (zegarka) schodzi na plan drugi.
 5. Punktacja w kategorii racjonalne rozumowanie: Kolega nicon: 1, kolega Bugs: 0.
 6. M.zd. w tym ujęcie leży bardzo dobrze. Ale mogę być uprzedzony - lubię małe zegarki i dlatego sprzedałem Omegę Railmaster. 38mm wydało mi się za duże na mój nagarstek, który mierzy 18 cm.
 7. Z ciekawości: wierzysz w to, co pokazują w programach telewizyjnych?
 8. Podzielam tę opinię. Według mnie zegarek o takim przeznaczeniu w rozmiarze 40mm wygląda na zbyt duży.
 9. Dziękuję za odpowiedź. Zastanawiam się nad nim choć mój nadgarstek mierzy ok. 18 cm. Miałem kiedyś DJ 36mm i raz wydawał się ok, innym razem nieco za mały.
 10. Gratuluję! Zdradzisz rozmiar nadgarstka? Czekałeś?
 11. Być może koszt kontroli jest zbyt duży, gdy wolumen produkcji przekracza pewien próg. Dodatkowo w przypadku R. dochodzi czynnik typu 'hype', wiedzą, że mimo to i tak się sprzeda a klienci będą przeżywać emocje 'kolejkowe'. Miałem kiedyś kilka R. i nadal uważam, że to interesujące zegarki. Jednak zachowanie marki mnie zniechęciło i raczej do niej nie wrócę.
 12. Jeszcze raz polecam, łososia też widziałem. Na żywo jest jeszcze lepiej.
 13. Kupiłem z ciekawości. Wrażenie zrobił na mnie bardzo pozytywne. Obsługa pierwsza klasa. Kontakt błyskawiczny. Same plusy. Obecnie sprzedaję. Wiadomo powód ten sam - coś nowego na oku W każdym razie polecam. Nowa linia Empire też wygląda obiecująco.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.