Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hersh

Użytkownik
 • Content Count

  500
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

557 profile views
 1. Gratulacje! IMO świetny wybór
 2. Nie opadły. To w zasadzie już jedyny zegar, który noszę ale i tak nie zamierzam sprzedawać 4512. U mnie z nim ok w tym sensie, że ustawia się bezproblemowo.
 3. Up i ostatnia obniżka - 1650 zł.
 4. Zapraszam:) teraz 1900 zł.
 5. Sprzedam zegarek Maen Hudson, wersja 3. Producent to szwedzki microbrand. Zegatek kupiony bezposrednio od producenta. Jestem pierwszym włascicielem. Kilka razy na nagarstku, w zasadzie jak nowy. 9.5/10. Dekiel przeszklony, zakręcana koronka, obrotowy bezel, wodoodporność 20atm. Zaskakująca jakość wykończenia zważywszy na ten przedział cenowy. W komplecie pudełko, instrukcje itd. Moge wysłać tylko po przedplacie. Ew. odbiór w Białej Podlaskiej. cena 2200 zł. 1900 zł. 1700 zł. 1650 zł. Zapraszam
 6. Realizuję plan pozostania z jednym/dwoma zegarami. I dlatego oferuję na sprzedaż jak poniżej. Longines silver arrow, koperta 38,5 mm (prezentowany na nagarstku 17,5mm). Mechanizm automatyczny L893. Kupiony w sierpniu 2021 r. w Polsce (zegarki.zgora.pl) Komplet dokumentów i paragon. Dwa dodatkowe paski (ciemny i jasny brąz, skóra). Stan idealny, kilka razy na nagarstku. Myślę, że 9.5/10. Cena 6100 zł. 5500 zł, cena ostateczna. zapraszam.
 7. Mogę. Podsumuję krótko ale w sposób, tak mi się wydaje, wyczerpujący: Mógłby to być mój jedyny zegarek, gdyby nie to, że mam jeszcze 4512. Zaskakujące, że satysfakcję w tym hobby osiągnąłem z zegarkami microbrandu, i to jednego podobnej nie doświadczyłem ani z R., O. czy nawet JLC. Zastrzegam od razu, że piszę wyłącznie o moich spostrzeżeniach/doświadczeniach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.