Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hersh

Użytkownik
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. Sprzedam zegarek Maen Hudson, wersja 3. Producent to szwedzki microbrand. Zegatek kupiony bezposrednio od producenta. Jestem pierwszym włascicielem. Kilka razy na nagarstku, w zasadzie jak nowy. 9.5/10. Dekiel przeszklony, zakręcana koronka, obrotowy bezel, wodoodporność 20atm. Zaskakująca jakość wykończenia zważywszy na ten przedział cenowy. W komplecie pudełko, instrukcje itd. Moge wysłać tylko po przedplacie. Ew. odbiór w Białej Podlaskiej. cena 2200 zł. Zapraszam
 2. Realizuję plan pozostania z jednym/dwoma zegarami. I dlatego oferuję na sprzedaż jak poniżej. Longines silver arrow, koperta 38,5 mm (prezentowany na nagarstku 17,5mm). Mechanizm automatyczny L893. Kupiony w sierpniu 2021 r. w Polsce (zegarki.zgora.pl) Komplet dokumentów i paragon. Dwa dodatkowe paski (ciemny i jasny brąz, skóra). Stan idealny, kilka razy na nagarstku. Myślę, że 9.5/10. Cena 6100 zł. Do niewielkich negocjacji. zapraszam.
 3. Mogę. Podsumuję krótko ale w sposób, tak mi się wydaje, wyczerpujący: Mógłby to być mój jedyny zegarek, gdyby nie to, że mam jeszcze 4512. Zaskakujące, że satysfakcję w tym hobby osiągnąłem z zegarkami microbrandu, i to jednego podobnej nie doświadczyłem ani z R., O. czy nawet JLC. Zastrzegam od razu, że piszę wyłącznie o moich spostrzeżeniach/doświadczeniach
 4. Mądrze gada, trzeba mu polać
 5. Dzięki. Jest rzeczywiście wygodny, można zapomnieć, że jest na nadgarstku. Bransoleta ma niestandardowe zapięcie. Nie wymaga skracania. Jedna cześć zachodzi na drugą, wsuwa się do wewnątrz. Potem zatrzask i gotowe. Z początku jest to dość irytujące ale szybko można się przyzwyczaić.
 6. Dzięki. Dla mnie duże znaczenie ma rozmiar koperty, w przedziale 36-38mm. Ale tu 39mm nosi się jakby był mniejszy, że względu na bezel, jak to w diverach. Zobaczymy jak będzie dalej
 7. Serica 4512 to jedyny zegarek, o którego sprzedaż nie pomyślałem przez chwilę. Być może z tym będzie tak samo. Czas (i poziom dopaminy) pokaże:))
 8. No taki fajny jest, na mnie robi wrażenie większe niż np. Sub (którego miałem całe chyba 3 miesiące i poszedł do ludzi)
 9. Zdjęcie z pakowania, nowe pudełko (dla mnie bez znaczenia ale są tacy, co lubią):
 10. Rzeczywiście. Jak tylko dotrze, podzielę się wrażeniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.