Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Picy

Użytkownik
 • Content Count

  683
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1486 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

840 profile views
 1. Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć.
 2. Ja mam 17,5 i sprzedałem LLD42 bo to niewygodnie się nosiło, a zegarek uwielbiam. Jak wyszedł 39 to już stałem w kolejce. Pomijając plusy do wersji 42 jak podwójny ar, indeksy itd to 16k bym nie dał. 20% wytargasz od ceny bazowej bez problemu.
 3. Już któreś zdjęcie z drabiną widzę. Pomijając piękny zegarek zawodowo siedzisz w kolejnictwie?
 4. Tylko dlaczego granat czy stary niebieski nie maja w kolorze daty tylko czarna 😕 Patrząc na fotki to tarcza ma szlif słoneczny?
 5. Bo nie mam aktualnie zegarka z takim rozstawem ☺️ trzeba by w paski zainwestować 😂. W Speedmaster który też ma 41mm jest 20 i to jakoś mi pasuje na twoim zdjęciu proporcje są ok. Lepiej 22 niż 21 😀 Szkoda że data w niebieskim jest nadal czarna.
 6. Mnie przekonali. Cel należy obrany. Minusy: wysokość koperty i szerokość paska. Ciekawe jakie lug to lug.
 7. Ja do LLD wróciłem. Moja przygoda z zegarkami zaczęła się od zakochania w X-Wind, LLD 42. Oba miałem, obu nie mam. LLD 42 pozbyłem się przez rozmiar. Bardzo źle mi się układał na nadgarstku i dziwnie przekręcał. Jak wyszła 39 nie było odwrotu i chyba jako jeden z pierwszych go kupiłem pomijając to że opóźnił mi zakup Speedmastera (ale już też jest ze mną). X-Winda nie poprawili wiec powrotu nie ma na razie.
 8. Do obu części wypowiedzi się zgadzam. Serce jednak podpowiada coś innego.
 9. Ostatnio LLD sporo to i ja założyłem ☺️
 10. Dzięki, ze mną już będzie z 4 lata. Chyba najdłużej u mnie w kolekcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.