Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Picy

Użytkownik
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

647 Mistrz

Recent Profile Visitors

701 profile views
 1. Dzięki. Luma świeci super, jak długo trudno powiedzieć. Dzięki. Dzięki.
 2. Ciekawe jak na żywo. Prezentują się fajnie wszystkie kolory.
 3. W Zatoce zegarków jest szary na miejscu. U nich nie wiem. Co ciekawe napisałem do Sinn a on mnie odesłał do nich 😕
 4. No to będę spamować, musicie wybaczyć.
 5. Nie zawsze tak mam. Kiedysz w galeri przechodziłem obok kruka, zobaczyłem Doxe, wszedłem, przymierzyłem i kupiłem ☺️
 6. Dzięki, Odpowiadając na twoje pytania, obwód mam 17-17,5. Ostatnio trochę zrzuciłem zbędnego balastu i na łapie też mniej. Miałem 18 i do wczoraj tak myślałem Jeśli chodzi o kupno to prowadziłem różne rozmowy ale padło na polski sklep Wrzeciono Czasu. Dostałem od nich gratis i było ok. Poza tym mieli na stanie. Na chroni cena używanych praktycznie jak u nas nowy. Dodam jeszcze bo ktoś myślał oprócz mnie nad bazelem. Srebrny z wymianą 2,5k PLN wycenili.
 7. Padło na czarnego. Jak narazie zbyt się jaram aby coś więcej napisać 😀
 8. No to chwali post. Dojechał długo wybierany, ale mam poczucie że to decyzja przemyślana.
 9. To ja tym razem zachowam się jak wielu kolegów. Więc w oczekiwaniu chociaż nie jest to nic spektakularnego
 10. Ja mam ok18 cm. Najmniejszy zegarek ma 38mm (no mam glaschute po tacie mniejszy ale to inna bajka) i wydaje mi się że zejście niżej było by kłopotliwe chyba ze lug to lug było by długie (jak np. w Nomosach). Twelve fajne schodzi na dół dlatego mam wrażenie że 36 może być mały. Jeśli wielkość tarczy jest na podobnym poziomie co 35 Tissot to jest to mały zegarek w mojej opinii.
 11. Dzięki za opinie. Celuje w tarcze niebieską i kusi aby zamówić. Wiem że jest zwrot tym nie mniej nigdy od nich nie kupowałem zegarka i nie wiem jak by to było. Byłby to mój pierwszy ChW o którym wiele dobrego słyszałem. Jeśli chodzi o kopertę to jak przymierzyłem PRX to 40 bardzo źle mi się układała, a 35 to maleństwo. Liczę że 40 od ChW będzie lepiej leżeć Pozdrawiam Piotr
 12. Jak oceniasz 12? Świeci się niemiłosiernie czy jest chociaż lekko stonowany. Cały czas się wącham czy niebieską zamówić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.