Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomking

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

About tomking

 • Birthday 02/28/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. Ostatecznie 1600 PLN + transport.
 2. Przedmiotem sprzedaży jest Seiko Presage SPB039J1 (SARX041) - wersja na rynek japoński. Zegarek kupiony tu na forum, noszony sporadycznie. Stan mocne 8/10 choć to IMO surowa ocena. Szkło czyste, a widoczne ryski są od wymiany pasków. Piękny model nawiązujący do słynnego Laurel'a. Zestaw zawiera: Zegarek z niefirmowym dobrze wykonanym paskiem canvas, pudełko oraz papierki z dowodem zakupu. Bez zamian, zegarek chcę sprzedać, a nie sprzedawać stąd atrakcyjna cena: 1800 PLN + koszt przesyłki kurierskiej.
 3. Co do konstrukcji koperty to specem nie jestem że taka MUSI mieć wypukłe szkło. IMO mogło by być płaskie, a na zdjęciach nie widać tej wypukłości. Bardzo dziękuję za info.
 4. No to znawcy tematu pytam raz jeszcze czy model Ball Engineer III Ohio posiada delikatnie wypukłe szkło, czy jest zwyczajnie płaskie?
 5. Szkło w tym modelu jest płaskie czy delikatnie wypukłe?
 6. Po raz kolejny może mnie dopaść "choroba" pod marką BALL. W związku z tym pytanie. Czy model Ball Engineer III Ohio posiada delikatnie wypukłe szkło, czy jest zwyczajnie płaskie?
 7. Co to za mechanizm? Eta ale jaka? Top chyba nie? I tu jest jak widać Novodiac, a nie Incabloc.
 8. Co po tym czasie? Wizyta u wykwalifikowanego zegarmistrza czy kosz? Pytam akurat o 6R15, ale chyba znaczących różnic w eksploatacji nie ma.
 9. Panowie potrzebna pomoc. Nie wiem czy tu mogę zapytać, ale potrzebuję namiar na dobrego zegarmistrza z Częstochowy co nie boi się mechanizmów Seiko. Dzięki za pomoc. Jak nie tu to poproszę na priva.
 10. tomking

  Citizen

  W moim przypadku cena nie jest najważniejszym kryterium tylko jakość, wygląd, szkło szafirowe i co najmniej WR100. Niewiele jest niestety Citków bez pierdyliarda ficzerów, które mają klasyczny wygląd z militarną czy lotniczą nutą. Niektóre nurki także mi się podobają, ale to nie mój kierunek Dzięki za wskazówki.
 11. tomking

  Citizen

  Bardzo dziękuje za wyjaśnienie. Mam już Citizen BN0118-55E i jest to bardzo pancerny sprzęt. Nie dziwne że Ray Mears na wiele swoich wypraw wybrał właśnie ten zegarek. Ten BM8560-11XE po prostu mi się spodobał i liczyłem że to taki sam werk jak BN.
 12. tomking

  Citizen

  Panowie znawcy od Citków wiem że macie tu ważne sprawy i spory tematyczne, ale ja mam do Was pytanie. O ile coś tam poczytałem, ale w sieci nie zawsze znajduje się prawdę... to nie każdy Eco-drive jest taki sam. Powiedzcie mi proszę czy wymienione modele mają taki sam "mechanizm" czy różnią się od siebie? Jeśli tak to czym? Citizen BM8560-11XE (tu podobno: E101) Citizen BN0118-55E Wszystkim z góry dziękuję za merytoryczna pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.