Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomking

Użytkownik
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Początkujący

About tomking

 • Birthday 02/28/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. Mnie przypominają designem Etherny
 2. Można na nogach. Obecna moda lansuje odkryte kostki stóp. Działaj, nie ma oporów [emoji6]
 3. Po liczbie kamieni wnoszę że są części syntetyczne (wychwyt). Poprawcie mnie, ale widzę podobieństwo do Powermatica.
 4. tomking

  Liczymy żółwie

  ale może zegarek wytrzyma [emoji6]
 5. tomking

  Liczymy żółwie

  Jak zanurkujesz to sprawdzisz
 6. Pytanie do ekspertów Hamiltona. Które modele mają AR? Zauważyłem że Khaki Field nie mają, albo jest to jakieś wewnętrzne "coś" co niewiele pomaga w bliku/nieodbijaniu światła. Ewentualnie pytanie jak się dowiedzieć, jak sprawdzić, bo na stronie producenta nie znajduję. Chyba że wszystkie Hamiltony mają takie beznadziejne AR no i to zamyka temat tego pytania.
 7. Już to pisałem, ale w dobie technologii polimerów są takie tworzywa sztuczne ( plastik to materiał wybuchowy [emoji2957]), które swoimi właściwościami udarności czy odporności na ścieranie znacznie przewyższają niektóre metale. Czas pokaże na ile się sprawdzą w werkach, ale musi imo wiele lat upłynąć [emoji6]
 8. Fakt "wygląda dobrze" L2L jak widać na fotach dla mnie odpowiedni
 9. Dzięki, nie ma sprawy Tylko musisz się śpieszyć, bo wybywam z miasta i przeprowadzam się do lasu 😂 A na poważnie do Żarek-Letnisko... Katowice już mi się przejadły
 10. Zależy na jaki ref. polujesz. Część nowych modeli 44mm Day Date z nakładanymi indeksami była dostępna u nas już parę miesięcy temu. Widziałem jednego w Silesia City Center w Katowicach. Nowe modele w wersji 41mm w znacznej części dopiero teraz wyszły. Ja na swój czekałem ponad miesiąc... było warto!
 11. Właśnie dotarł... chyba jeden z pierwszych w kraju. Ref. 01 751 7761 4063-07 3 20 03LC Dwie pierwsze foty na firmowym pasku, który imo na żywo nie do końca mi pasuje. Na skórze jest bardzo, bardzo OK 🙂 Z racji opalizującej szaro-antracytowej tarczy właściwie każdy pasek i kajdan będzie nieźle wyglądał... oprócz cygańskiego złota 🤣🤣🤣 Obawiam się że mam swojego graal'a.
 12. @cordi7 Bardzo, bardzo dziękuję! To sporo wyjaśnia. Na pewno łożyskowanie przez kamień w Sellicie poprawia chód, ale to kierunek w stronę pedanterii. Nie mniej cenię ich za to że robią takie rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.