Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomking

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

About tomking

 • Birthday 02/28/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. Co to za mechanizm? Eta ale jaka? Top chyba nie? I tu jest jak widać Novodiac, a nie Incabloc.
 2. Co po tym czasie? Wizyta u wykwalifikowanego zegarmistrza czy kosz? Pytam akurat o 6R15, ale chyba znaczących różnic w eksploatacji nie ma.
 3. Panowie potrzebna pomoc. Nie wiem czy tu mogę zapytać, ale potrzebuję namiar na dobrego zegarmistrza z Częstochowy co nie boi się mechanizmów Seiko. Dzięki za pomoc. Jak nie tu to poproszę na priva.
 4. tomking

  Citizen

  W moim przypadku cena nie jest najważniejszym kryterium tylko jakość, wygląd, szkło szafirowe i co najmniej WR100. Niewiele jest niestety Citków bez pierdyliarda ficzerów, które mają klasyczny wygląd z militarną czy lotniczą nutą. Niektóre nurki także mi się podobają, ale to nie mój kierunek Dzięki za wskazówki.
 5. tomking

  Citizen

  Bardzo dziękuje za wyjaśnienie. Mam już Citizen BN0118-55E i jest to bardzo pancerny sprzęt. Nie dziwne że Ray Mears na wiele swoich wypraw wybrał właśnie ten zegarek. Ten BM8560-11XE po prostu mi się spodobał i liczyłem że to taki sam werk jak BN.
 6. tomking

  Citizen

  Panowie znawcy od Citków wiem że macie tu ważne sprawy i spory tematyczne, ale ja mam do Was pytanie. O ile coś tam poczytałem, ale w sieci nie zawsze znajduje się prawdę... to nie każdy Eco-drive jest taki sam. Powiedzcie mi proszę czy wymienione modele mają taki sam "mechanizm" czy różnią się od siebie? Jeśli tak to czym? Citizen BM8560-11XE (tu podobno: E101) Citizen BN0118-55E Wszystkim z góry dziękuję za merytoryczna pomoc
 7. Nudny??? Nie spodziewał bym się takiego określenia... klasyczny w nowoczesnym wydaniu, to bardziej. U mnie na nylonie prezentuje się całkiem OK.
 8. Mnie przypominają designem Etherny
 9. Można na nogach. Obecna moda lansuje odkryte kostki stóp. Działaj, nie ma oporów [emoji6]
 10. Po liczbie kamieni wnoszę że są części syntetyczne (wychwyt). Poprawcie mnie, ale widzę podobieństwo do Powermatica.
 11. tomking

  Liczymy żółwie

  ale może zegarek wytrzyma [emoji6]
 12. tomking

  Liczymy żółwie

  Jak zanurkujesz to sprawdzisz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.