Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomking

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

About tomking

 • Birthday 02/28/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. tomking

  Citizen

  W moim przypadku cena nie jest najważniejszym kryterium tylko jakość, wygląd, szkło szafirowe i co najmniej WR100. Niewiele jest niestety Citków bez pierdyliarda ficzerów, które mają klasyczny wygląd z militarną czy lotniczą nutą. Niektóre nurki także mi się podobają, ale to nie mój kierunek Dzięki za wskazówki.
 2. tomking

  Citizen

  Bardzo dziękuje za wyjaśnienie. Mam już Citizen BN0118-55E i jest to bardzo pancerny sprzęt. Nie dziwne że Ray Mears na wiele swoich wypraw wybrał właśnie ten zegarek. Ten BM8560-11XE po prostu mi się spodobał i liczyłem że to taki sam werk jak BN.
 3. tomking

  Citizen

  Panowie znawcy od Citków wiem że macie tu ważne sprawy i spory tematyczne, ale ja mam do Was pytanie. O ile coś tam poczytałem, ale w sieci nie zawsze znajduje się prawdę... to nie każdy Eco-drive jest taki sam. Powiedzcie mi proszę czy wymienione modele mają taki sam "mechanizm" czy różnią się od siebie? Jeśli tak to czym? Citizen BM8560-11XE (tu podobno: E101) Citizen BN0118-55E Wszystkim z góry dziękuję za merytoryczna pomoc
 4. Nudny??? Nie spodziewał bym się takiego określenia... klasyczny w nowoczesnym wydaniu, to bardziej. U mnie na nylonie prezentuje się całkiem OK.
 5. Mnie przypominają designem Etherny
 6. Można na nogach. Obecna moda lansuje odkryte kostki stóp. Działaj, nie ma oporów [emoji6]
 7. Po liczbie kamieni wnoszę że są części syntetyczne (wychwyt). Poprawcie mnie, ale widzę podobieństwo do Powermatica.
 8. tomking

  Liczymy żółwie

  ale może zegarek wytrzyma [emoji6]
 9. tomking

  Liczymy żółwie

  Jak zanurkujesz to sprawdzisz
 10. Pytanie do ekspertów Hamiltona. Które modele mają AR? Zauważyłem że Khaki Field nie mają, albo jest to jakieś wewnętrzne "coś" co niewiele pomaga w bliku/nieodbijaniu światła. Ewentualnie pytanie jak się dowiedzieć, jak sprawdzić, bo na stronie producenta nie znajduję. Chyba że wszystkie Hamiltony mają takie beznadziejne AR no i to zamyka temat tego pytania.
 11. Już to pisałem, ale w dobie technologii polimerów są takie tworzywa sztuczne ( plastik to materiał wybuchowy [emoji2957]), które swoimi właściwościami udarności czy odporności na ścieranie znacznie przewyższają niektóre metale. Czas pokaże na ile się sprawdzą w werkach, ale musi imo wiele lat upłynąć [emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.