Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

incubus05

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. incubus05

  1

 2. Dzięki, on jest beżowy, ale tego chyba na zdjęciu nie widać. Rzadki model, udało mi sięna farcie kupić. No i zmienilem mu cichy na bardziej armijne, bo oryginalny pasek jakoś mi nie pasił..
 3. incubus05

  Citizen

  Chodziło mi o przyszlifowanie paska???
 4. incubus05

  Citizen

  No właśnie nad tym też myślę, u Ciebie całkiem fajnie to wygląda, nie widać że jest za duży. Pytanie, czy trzeba się z tym naszarpać bardzo? Czytałem tu na forum, ze nie zawsze taka kombinacja dobrze wygląda. Chyba żeby jakość przyszlifować przy uszach...
 5. Pochwalę się moim pierwszym Obywatelem z radio control i wiecznym kalendarzem, Na razie na węższym pasku niż przewidziany.
 6. incubus05

  Citizen

  Mój pierwszy Citek z wiecznym kalendarzem i synchronizacją radiową, do tego szafir (na razie na pasku 22 mm, bo 23 ciężko znaleźć). Nic więcej nie potrzeba ?
 7. Hej, tak jak wszystkie wyroby skórzane - warto go zaimpregnować, co da jakąś ochronę w przypadku zamoczenia- szczególnie, że pasek ma ciągły kontakt ze skórą i potem, co ma destruktywny wpływ na jego stan na dłuższą metę. Można go także przemyć od czasu do czasu mydłem do skór. Ja osobiście używam tłuszcz do skór i mydło marki Tarrago, nie za drogie a dobre, ale generalnie jest tego mnóstwo na rynku: https://www.ceneo.pl/73561714;pla#tab=spec. https://www.ceneo.pl/71807047 Takie puszeczki wystarczą Ci na bardzo dłuuuugo, a jeśli tylko będziesz używał do samych pasków - na całe życie :-D.Ja poddałem renowacji bardzo wyschnięte elementy skórzane w starym szwajcarskim plecaku wojskowym i oba sprawdziły się. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.