Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

malakser

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zegareczek ma opcje szybkiej zmiany daty i mam wrażenie że była jakby w pół ruchu zatrzymana stąd efekt na zdjęciu . Pracował u mnie z dwa dni i w tym czasie datownik przeskakiwał normalnie . Zaniosę go do majstra na przegląd i wymianę smarów to przy okazji sprawdzi datownik .
 2. Taki zegareczek wpadł . Ładnie tyka , koperta stalowa , tarcza w niezłym stanie , szkielko już niestety gorzej Marka zupełnie mi nie znana więc liczę że może coś mi o niej powiecie . Być może to "niskobudżetowy szwajcar" . Z tego co dojrzałem pod balansem to siedzi tam ETA 2783 . http://www.ranfft.de...&2uswk&ETA_2783 z tego wynika że rocznik 1969-1976 ale może potraficie to zawęzić ? Za wszelkie informacje będę wdzięczny .
 3. A to mój zabytek Zakupiony w Zibi jakieś 20 lat temu za jedną z moich pierwszych pensji xDZegarek do codziennego użytku . Do wszelkich prac fizycznych na motor czy tez rower . W ogóle go nie oszczędzałem co zresztą widać po kopercie ( kiedyś była chromowana xD ) W serwisie był tylko raz na wymianie szkiełka i naprawy datownika . Służy mi do dziś. Nie wiem co tam siedzi w środku ale przeżyło dziesiątki upadków wywrotek prac wiertarką udarową itp . Teoretycznie " bryzgoszczelny " a bywał zanurzany na parę metrów . To taki mój wół roboczy i za to go sobie cenie .
 4. Oczywiście masz racje . Pisząc " kawal stali " miałem na myśli jego ciężar a nie materiał z jakiego została wykonana koperta . Już poprawiam co by nie wprowadzało w błąd
 5. Taki ciężki Poljot wpadł Na dobrym chodzie ale niestety tarcza do połowy wyblakła Orientujecie się może czy współczesne "zamienniki " takich tarcz mogę dostać tylko na akuro czy też gdzieś u nas w Polsce ?
 6. Paweł nie za dużo tych wskazówek ? Świetny
 7. Kasperiuk ul Suraska 1 lok 1 w tzw. domu solidarności Szwajcary bez kolejki na ruskie pewnie poczekasz nawet 2-3 miesiące ale lepszego zegarmajstra w Białym nie znajdziesz . Całkiem niezgorszy jest też tuż obok w DH Central na półpiętrze .
 8. Dzięki wszystkim za rady Mam już na oku prosty paseczek o jednakowej szerokości na całej długości . Obecny się zwęża ku zapięciu i jakoś mi to nie pasuje
 9. Przywróciłem do życia taką Sekondę : Chciałbym ją nosić ale pasek na którym obecnie jest zupełnie mi nie leży Zegarek ma około 30 lat . Dodam że w garniturach raczej nie chodzę ale koszule jak najbardziej . Może jakiś z podkładką ? Poratujcie dobrą radą a może jakimś linkiem ..
 10. malakser

  Lip

  Nie zdziwił bym się jeśli znasz menu zakładowej stołówki . Serio zero ironii . Jestem pełen podziwu
 11. malakser

  Lip

  Gratuluje wiedzy mayor . Oprócz oczywiście zegarków dla takich ciekawych historii wertuje to forum
 12. malakser

  Moje Heuery

  Ach ... te chrona są piękne ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.