Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lucjan_l

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lucjan_l

 1. Poszukuję Pojota de luxe z lupką na szkle. Ktoś coś? Albo szkło i obudowa, albo całość mnie interesują.
 2. Siemanko. Chciałbym przerobić parę werków mołniowych na pasówki. Ma ktoś może odpowiednie koperty z wałkami i koronkami? Albo jakiś namiar na sprawdzone źródło? Werki mam i od Mołnii niskiej, i od wysokiej, więc wsio ryba kto co ma
 3. Siemanko. Ma ktoś na sprzedaż jakiś russkij budzik w ładnym stanie? Niedrogi, od razu uprzedzam, bo nie do kolekcji, tylko do codziennego użytku. Czyli pewnie nie raz zaliczy glebę z szafki, albo trafi go kapeć zaspanej rodzinki. Fajny byłby ładny stan zewnętrzny, głośno dzwoniący, jakiś duży model.
 4. Siemanko. Nadal szukam Poljota automata ze szkiełkiem z lupką nad datownikiem. Priorytet to ładny wygląd, czyste szkło i ładna lupka. Resztę sobie dozbieram
 5. Siemanko. Poszukuję Poljota de luxe automat koniecznie ze szkłem z lupką. Jakby coś, to proszę wiadomość prywatną. Jedyny warunek konieczny, to ładne szkło bez rys i pęknięć i z ładną lupką.
 6. To ja też kupię a nawet 2- 3 sztuki, a jak nie NOS, to po prostu ładne, bez rys i śladów używania.
 7. Siemanko. Poszukuję szkieł do Amfibii. Ma ktoś na zbyciu? Tak z 5 bym wziął. Albo namiar na zaufanego dostawcę poproszę.
 8. Siemanko. Kupię pilnie kilka szkiełek do Wostoków Amfibii. Tak z 5 przynajmniej. Albo proszę o namiary na godnego zaufania dostawcę.
 9. Czyli kolejne forum, gdzie regulamin można sobie wsadzić. Znacie jakieś forum dla miłośników zegarków, gdzie można miło i kulturalnie pogadać o zegarkach? Gdzie się użytkownicy szanują i stosują do regulaminu? Jak oficjalnie nie można reklamować konkurencji, to proszę na priv :-)
 10. No to jasna sprawa. Żarciki i pomyłki w wycenie i ofertach są w pełni akceptowane. Zdanie dwóch moderatorów chyba kończy dyskusję. A z drugiej strony, czy stoi coś na przeszkodzie zrobić dział forum z licytacjami? Oferuję jakiś zegarek, licytację zaczynam od stówki, kto na forum złoży wyższą ofertę w ciągu np. 24 godzin, temu sprzedam. Wtedy sam rynek zweryfikuje nasze oczekiwania.
 11. No to Panowie, umówmy się, albo dopiszmy do regulaminu jeden punkt. Jeśli użytkownik złoży ofertę sprzedaży, a po czasie zorientuje się, że podał za niską cenę (albo na privie ktoś go uświadomi), to należy dopisać "Hehe żartowałem". Taki dopisek anuluje wszelkie oferty i kończy spory. Wszystkim pasuje? :-)
 12. Kupię osie balansowe do Mołnii, jeden do 3601 i jeden lub dwa do 3602.
 13. Cześć wszystkim. Szukam kompletnego balansu lub balansu z mostkiem do Mołnii 3602.
 14. Zwykły, codzienny, moźliwie wytrzymały. Zegarki żony mają niewytłumaczalną zdolność, szkiełka same się rozbijają. Niezbadane zjawisko. Myślałem o Amfibii, ale ciut za duża.
 15. A z radzieckich co polecacie dla dziewczyny? Ma być ładne, zgrabne, łatwe w obsłudze.
 16. Czyli ne znajdę nic z cyframi na tarczy? Raczej żona wolałaby damski zegarek, jakiś niewielki i zgrabny. Jakie modele szukać? Miały jakeś nazwy zwyczajowe? Czy rodzaje werków? No i gdzie doradzacie szukać? Na Alle czy ebay?
 17. Cześć wszystkim. Z góry przepraszam jak piszę w złym dziale czy miejscu. Szukam zegarka dla żony. Ja zbieram zegarki radzieckie, żona podchwyciła i poprosiła o jakiś. Ale koniecznie automat i koniecznie z tarczą z wszystkimi cyframi, nie tylko 12 czy 6 godzina. Znacie jakiś taki model? Ja dopiero poznaję podstawowe marki rosyjskie, a modeli w każdej jest naprawdę dużo. Z góry dzięki za wskazówki ;-)
 18. Cześć. Kupię mechanizmy do nauki, trupki i złomki, marki Mołnia. Stan czym gorszy, tym lepszy. Jak ktoś coś ma, proszę o informację.
 19. Cześć wszystkim. Szukam - kupię Rakietę 24h, najchętniej tą marynarską, z ringiem z wachtami. Nie musi być idealna, wystarczy, że będzie sprawna, z czystą tarczą i bez większych wżerów w kopercie.
 20. Cześć wszystkim. Przypomnę się: Poszukuję - kupię uszczelki do Wołny, a ogólnie do kopert pod mechanizm 2809. Jak ktoś ma na zbyciu, to 5 - 6 sztuk. Kupię tarczę do Slavy chorągiewki. Jakąś ładną, bo porysowaną już mam
 21. Panowie, ale ja tego nie rozumiem. To ta cienka warstewka złota na kopercie jest tyle warta? Ile mili- czy mikrogramów złota jest na jednym zegarku? Jak to się może opłacać? Przepraszam za offtop, ale serio mnie to pytanie męczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.