Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lucjan_l

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Poszukuję Pojota de luxe z lupką na szkle. Ktoś coś? Albo szkło i obudowa, albo całość mnie interesują.
 2. Siemanko. Chciałbym przerobić parę werków mołniowych na pasówki. Ma ktoś może odpowiednie koperty z wałkami i koronkami? Albo jakiś namiar na sprawdzone źródło? Werki mam i od Mołnii niskiej, i od wysokiej, więc wsio ryba kto co ma
 3. Siemanko. Ma ktoś na sprzedaż jakiś russkij budzik w ładnym stanie? Niedrogi, od razu uprzedzam, bo nie do kolekcji, tylko do codziennego użytku. Czyli pewnie nie raz zaliczy glebę z szafki, albo trafi go kapeć zaspanej rodzinki. Fajny byłby ładny stan zewnętrzny, głośno dzwoniący, jakiś duży model.
 4. Siemanko. Nadal szukam Poljota automata ze szkiełkiem z lupką nad datownikiem. Priorytet to ładny wygląd, czyste szkło i ładna lupka. Resztę sobie dozbieram
 5. Siemanko. Poszukuję Poljota de luxe automat koniecznie ze szkłem z lupką. Jakby coś, to proszę wiadomość prywatną. Jedyny warunek konieczny, to ładne szkło bez rys i pęknięć i z ładną lupką.
 6. To ja też kupię a nawet 2- 3 sztuki, a jak nie NOS, to po prostu ładne, bez rys i śladów używania.
 7. Siemanko. Poszukuję szkieł do Amfibii. Ma ktoś na zbyciu? Tak z 5 bym wziął. Albo namiar na zaufanego dostawcę poproszę.
 8. Siemanko. Kupię pilnie kilka szkiełek do Wostoków Amfibii. Tak z 5 przynajmniej. Albo proszę o namiary na godnego zaufania dostawcę.
 9. Czyli kolejne forum, gdzie regulamin można sobie wsadzić. Znacie jakieś forum dla miłośników zegarków, gdzie można miło i kulturalnie pogadać o zegarkach? Gdzie się użytkownicy szanują i stosują do regulaminu? Jak oficjalnie nie można reklamować konkurencji, to proszę na priv :-)
 10. No to jasna sprawa. Żarciki i pomyłki w wycenie i ofertach są w pełni akceptowane. Zdanie dwóch moderatorów chyba kończy dyskusję. A z drugiej strony, czy stoi coś na przeszkodzie zrobić dział forum z licytacjami? Oferuję jakiś zegarek, licytację zaczynam od stówki, kto na forum złoży wyższą ofertę w ciągu np. 24 godzin, temu sprzedam. Wtedy sam rynek zweryfikuje nasze oczekiwania.
 11. No to Panowie, umówmy się, albo dopiszmy do regulaminu jeden punkt. Jeśli użytkownik złoży ofertę sprzedaży, a po czasie zorientuje się, że podał za niską cenę (albo na privie ktoś go uświadomi), to należy dopisać "Hehe żartowałem". Taki dopisek anuluje wszelkie oferty i kończy spory. Wszystkim pasuje? :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.