Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. To kwestia indywidualna , mi tam rybka , ale przyjemnie jest , gdy dzieciaki pamiętają , doceniają [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Happy Father’s Day [emoji1634][emoji482] Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Miłego weekendu [emoji482] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Taki smok na łapę wskoczył [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. W Chicago czy NY na 100% można kupić wszystko , jak w sklepach tak barach. Tyle , że rzadko bywam. W takich małych mieścinach jak LaPorte , mimo tego , że Polaków sporo , polskie sklepy z żywnością czy alkoholem , upadały do 3 miesięcy. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Może masz racje , ale tu takich piw nie kupisz. Żywiec , Tyskie , Żubr to co można od czasu do czasu spotkać w lokalnych sklepach. Specjalnie smakoszem nie jestem. Piw , które wymieniłeś nie znam. Cena ? Przecież to grosze , 1$ czy 5$ za piwo , nie zwracam na to uwagi. Wole Tyskie od Heineken czy Miller. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Masz racje , często chodzę do lokalnych browarów na degustacje. Ale możesz mi wierzyć lub nie , takie piwa jak Żubr , Tyskie czy Żywiec robią niezłą robotę , i są lubiane przez Amerykanów. Jak mamy nowych klientów , spotkania biznesowe , jak coś trzeba załatwić , Polskie piwo pomaga [emoji12][emoji3] na tym turnieju w mojej drużynie był mój szef , szeryf i klient. Żubr mimo wszystko zrobił na nich wrażenie [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Masz ode mnie [emoji3] ale ja tez mogę zdać relacje [emoji12] może być ciekawa , bo to nie nurek [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. To jedziemy z koksem [emoji12][emoji466]️ fajnie bo dochód z zawodów na dzieci chore idzie [emoji123] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Czarno to widzę [emoji57] 30 stopni [emoji3508] będzie bardzo ciężkie popołudnie [emoji466]️ Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Najgorsze to chwalić się na takich forach czy na społecznościowych. Wiele takich przypadków znam. Tutaj czuje się bezpiecznie , bo w stanach mieszkam , wiem , że nikogo z moich okolic tutaj niema , na fb nie mam znajomych z mojego miasteczka a zegarki takie jak Rolex pokazuje na grupach polskich. Fb czy insta mam głównie by promować moje wyroby. Nie znajdzie nikt na profilowym inny zegarek jak mojej produkcji. Miałem kilka sytuacji , jak ktoś proponował wymianę zegarka , mówiąc (ja wyśle pierwszy , podaj adres wysyłki ) na to również należy zwracać uwagę. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Kto to na serio bierze [emoji57] dużo w tym co piszecie jest prawdą. Afro ( tak bezpiecznie napisze ) nie podskoczysz. Na szczęście , w naszym miasteczku zabroniły władze zrobić stacji kolejowej , i pociągi się nie zatrzymują. To i tych nie jest dużo. A reszta , jak jest to jest , żyć się da. Miasteczko Amish istnieje naprawdę. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. To też ciekawe , nie daleko mojej miejscowości , jest miasteczko , gdzie bryczkami jeżdżą i elektryczności nie maja [emoji2369] może być , że tu zacofanie jest [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Nie wiem , nie orientuje się zbytnio czy ludzie tutaj używają gotówki [emoji57] ale raczej nie. Był czas , że jak jechałeś na stacje benzynowa , a miałeś 100$ banknot , to Cię nie obsłużyli. Gotówki też raczej się w skrytce nie trzyma , biżuterię , zegarki , papiery wartościowe możesz dodatkowo ubezpieczyć , gotówki nie. Mój bank jako firma jest stary , budynek ma góra 5lat. Ale ja nie wiem jak jest gdzieś indziej. Jakoś się tym nie interesowałem. Z przelewami nigdy problemów nie miałem. Możesz mieć trochę racji , ale ja tego nie potwierdzę [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. To jest jeszcze prostsze jak piszesz. Koszt dużej skrytki to 60$ na rok , jak jesteś klientem banku. W taką skrytkę wkładam 3 pudełka po 10 zegarków w każdym. A i trochę gotówki się mieści. Każdy bank w moim małym miasteczku ma to w ofercie. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Ja w stanach żyje , dlatego pytam jak to wyglada w PL Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Paragon nie wystarcza. Wycena jest z dokładnym opisem , zdjęciem wycenianego przedmiotu , potwierdzeniem oryginalności. Tak samo dałem do tegoż jubilera bardziej wartościowe zegarki czy biżuterię u nich nie kupioną. Trwało to kilka tygodni , dostałem potwierdzenie oryginalności , opis wraz ze zdjęciami. Ubezpieczyciel takiej wyceny wymaga. Edit Miałem taką sytuacje , że klient , który kupił ode mnie ( mój zegarek , który zrobiłem ) poprosił mnie o taką wycenę , opis , zdjęcie, numer seryjny (w tym przypadku wystarczyła data na deklu bita ) i podpis wykonawcy zegarka. Klient ubezpieczył na tej podstawie. Sent from my iPhone using Tapatalk Ja dostałem do każdego. Dodam , że jednego Rolex kupiłem w innym salonie , innym mieście i też do dwóch tygodni wycena przyszła [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Dobrze jest trzymać zegarki w sejfie w banku. Ale również nie jest głupotą jednocześnie ubezpieczyć na wypadek kradzieży czy uszkodzenia , różnie bywa , czasem i zegarek z ręki może wypaść , wiem coś o tym [emoji57] Jak kupuje Rolex , lub biżuterię u mojego AD , po tygodniu przysyłają mi wycenę do ubezpieczenia. Jak to wyglada w Polsce ? Tez takie praktyki są ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Jedno się kończy , drugie się zaczyna [emoji2369] a YM sprawdza się w każdej sytuacji [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. W Rolexach żony skracałem sam. Kupione były jako prezent , wiec nie wiedziałem ile trzeba odjąć. Pytałem pani w AD , czy sam mogę to zrobić i powiedziała , że niema problemu. Nie wspominała nic o klejach. Poszło bardzo sprawnie. Moich skracać nie musiałem. Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Tarcza , indeksy , koperta masywniejsza , mechanizm w którym pokazałeś jest z 70h rezerwa chodu. Po tarczy poznajesz. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Spokojnie , tylko zapytałem. Bo napisałeś DJ2 , a to duża różnica. Nie nerwowo , pytam , bo już masz składaka i myślałem , że ten to tez [emoji2369] Sorry Takiego DJ ll miałem , porównaj [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Ten DJ2 , masz na myśli DJ ll ? Miałem przez chwile ze srebrna tarczą , tarcza była inna. Czy to jest jakiś składak ? Nie jestem znawcą , tylko pytam. Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Jak to mówią , do tanga trzeba dwojga [emoji12][emoji3][emoji1634] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.