Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

bralineczeka

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Początkujący

Recent Profile Visitors

146 profile views
 1. Always is time for cocktail. Cocktail Time
 2. Na bazarku nie pokazują zbyt często niestety. W dodatku interesuje mnie konkretna konfiguracja - zero kompromisów. A innych portali się trochę boję. Dlatego po negocjacjach ceny jestem w procesie zakupu. Trochę wyskakuję poza budżet, ale raz się żyje.
 3. No właśnie, że w dobrej cenie (poniżej 1900 za automat) jest bez grotu . "Za grot" musiałbym dołożyć co najmniej 5-6 stów i wtedy wyskakuję poza moją prywatną "granicę zdrowego rozsądku". Ale z drugiej stronie bez tego detalu to już nie to samo. Położyć dwa koła za coś co jest "prawie" nie dawało by mi to spokoju. Ale z trzeciej strony zawsze po gwarancji można dołożyć oryginalną red arrow ... Ech, te dylematy jak kasa hamuje.
 4. Mam pytanie nie do końca chyba o oryginalność. Znalazłem fajną ofertę w sklepie na Worldmastera Art Deco 51752.41.25G. Zastanawia mnie tylko jedno. Na sekundniku nie ma czerwonej strzałki. Zawsze mi się wydawało, że to dość charakterystyczny element modelu. Ale jak popatrzyłem w sieci to często można taki spotkać, nawet w znanych sklepach. Na stronie marki są wyłącznie ze strzałką. Pozdrawiam i Wesołych Świąt, Edit: Sprawdzili na półce. Jest bez strzałki. Dlaczego? Tego nawet w samym Zibi nie wiedzą. Bo nie ma Pani, które się marką zajmuje. A najlepsze, że są sklepy, które "profilowe" zdjęcie mają bez grota a na szczegółowych już się strzałka pięknie czerwieni. Jakby mi się tak nie podobał, to bym sobie dał z ta marką spokój ...
 5. Moim skromnym zdaniem największym problemem współczesnego tzw. "cywilizowanego" świata nie jest prawica czy lewica. Poprawność polityczna to rak, który toczy współczesny świat. Ludzie boją się powiedzieć co widzą. Murzyn jest czarny, Cygan jest Cyganem a p...ł pomyłką Matki Natury. Rzeczy należy nazywać po imieniu, bo za chwilę się nie dogadamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.