Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

paulus_germnaus

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About paulus_germnaus

 • Birthday 03/08/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 1. Ah! Zaprawdę! Stem! Zapomniał żem o tem... ale to w sumie problem-nie-problem. Jak kupujesz nowy mechanizm to przychodzi z reguły z stemem. Jeśli natomiast nie, to da się go znaleźć na ebay, czy u któregoś sprzedawcy z Hongkongu jak się poszuka. Tak czy inaczej powodzonka! Jak się uprzesz to na 100% Ci się uda.
 2. Otóż: 1. zdejmujesz dekiel, 2. wyjmujesz koronkę, 3. wyjmujesz mechanizm, 4. zdejmujesz wskazówki, 5. zdejmujesz tarczę, 6. zdejmujesz koło daty, 7. zakładasz wszystkie zdjęte elementy na 4R36, 8. wkładasz z powrotem do koperty i zamykasz dekiel. Sieć obfituje szczegóły nt tego jak wykonać poszczególne z tych działań. Powodzonka!
 3. Tak, jest to możliwe i dość łatwe do wykonania samemu, trzeba tylko zdjąć i potem ponownie założyć tarczę i wskazówki. Teraz nie pamiętam jaki to dokładnie mechanizm tam pasował, ale niemal na pewno był to ten sam co Sumo. Na raziem w podróży, ale jak tylko dotrę do regularnej klawiatury to googlnę to i postnę dokładniejsze info. Ave!
 4. Ale namieszał konstruktywnie A przy polecaniu SKX i jego modów moje rekomendacje są tak nieobiektywne jak to tylko możliwe
 5. Ehh, never gets old... no piękny
 6. Z Niemiec, przez amerykańską stronę. I tak wiem, że to jest potencjalna odpowiedź na powód opodatkowania, ale przesyłka była kupiona i wysłana wewnątrz UE, tylko, że urzędniczce nie dało się tego wytłumaczyć.
 7. Proszę zatem Szanownego Kolegę o wytłumaczenie tych cła i VATu nałożonych na przesyłkę z Niemiec 03.02.2017? Do niej właśnie odnosiłem się w swoim poście. w dużej rozdzielczości: https://www.dropbox.com/s/lz3bva2gx2nrb1e/IMG_20170322_183314.jpg?dl=0
 8. A mi się akurat też podoba i koleżanka która akurat siedzi obok potwierdza moje zdanie.
 9. LFMAO xD Ale tutaj komentarz już całkowicie zbędny
 10. Dzięki Mam nadzieję, że uda mi się wzbogacić społeczność, tak jak jako anonim od jakiegoś czasu już sam wzbogacałem się jej wiedzą
 11. Wow... O_o Tego jeszcze nie doświadczyłem ale jeśli naprawdę tak jest to żaden inny komentarz już nie jest tutaj wymagany.
 12. Dokładnie tak! ...i sprzedałem ją za 20zł, bo innej ceny bym za taki stan nie dostał :,(
 13. Szanowana jest niewątpliwie długowieczna, jak wszystko co szanowane. Ale byłem przelotnie właścicielem bransolety jubilee od SKXa, ale bodaj czwartym właścicielem i latała cała jakby zaraz miała się rozpaść więc poszła szybko na sprzedarz zanim do tego doszło. Za to dobry znajomy ma bardzo pozytywne doświadczenia z bransoletami do różnych modeli Seiko od Yobokies: http://s161.photobucket.com/user/yobokies/library/Anvil%20Bracelets?sort=3&page=1
 14. Tutaj linkuję Ci mój mod i listę komponentów które do niego trafiły: mod: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145464-seiko-skx-flieger-mod/?do=findComment&comment=1960767 lista komponentów: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145464-seiko-skx-flieger-mod/?do=findComment&comment=1961663 Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.