Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

3of10

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. PS Pisałem do IWC ale te bałwany nie raczyły odpowiedzieć. Sent from my m8 using Tapatalk
 2. Już kiedyś się tutaj o to pytałem (zanim założyłem nowe konto żeby uzyskać nową nazwę użytkownika) ale wtedy nie miałem poniższego skanu. W każdym razie, czy na podstawie zawartych informacji w tym certyfikacie da się chociaż w przybliżeniu rok produkcji zegarka? https://drive.google.com/file/d/0B6TBbkD8Ix49Ql9YQ0dIRVZKV2s/view?usp=drivesdk Sent from my m8 using Tapatalk
 3. Panowie, co się działo z Vulcainem pomiędzy latami 70 a początkiem XXI wieku? W internecie jest bardzo mało informacji na ten temat. Sent from my m8 using Tapatalk
 4. Nie warto, zwłaszcza że nawet jego wypociny w postaci felietonow są ciężkie do zniesienia. J. Conrad "Szaleństwo Almayera". Polecam.
 5. Odkąd pamietam były u mnie dwa zegarki kieszonkowe T.Moser, chyba pradziadka. Jeden złoty z diamentami na wskazowkach drugi srebrny. Próbowałem dowiedziec się czegoś o tej firmie ale bez skutku. Czy ktoś z Was słyszał coś o takiej manufakturze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.