Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jarek T

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Jarek T

 • Birthday 08/17/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 • Hobby
  Piwowarstwo domowe, kolarstwo szosowe amatorsko

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. Wreszcie dostałem paczkę. Wcześniej interweniowałem w DFI oraz w PayPal. Oni podobno kontaktowali się z pocztą z Hongkongu i pocztą polską. Na szczęście po 3,5 miesiącach zegarek jest u mnie. Na plus, że listonosz przyszedł bez zapowiedzi i mu zapłaciłem opłaty celnoskarbowe, ale od zaniżonej kwoty 🙂 Na minus, że coś mi się pomyliło i myślałem, że zamówiłem Tritona z rezerwą chodu, a przyszedł bez rezerwy...
 2. Witam. Czy ktoś zamawiał ostatnio z DFI? Zamówiłem jeszcze w czerwcu mając nadzieję, że zdążę przed zmianami w podatkach od lipca, ale już podczas składania zamówień potwierdziłem, że zgadzam się na opóźnienia w związku z pandemią, ale teraz to opóźnienie jest bardzo duże Data Opis 2021-06-18 15:17 Nadanie 2021-07-05 14:01 Wysłanie przesyłki z kraju nadania [HONG KONG INTL MAIL CENTRE]
 3. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem w tym lub innym chromografie? W moim Seagull 1963 wskazówka sekundowa chodzi poprawnie, a ta od stopera powinna robić 6 ruchów na sekundę albo inaczej jeden ruch na 1/6 sekundy. I w większości tak jest, ale czasami robi ruch 2 razy większy co 2/6 sekundy, czyli niejako skacze i jak ktoś wie o co chodzi to to nieco przeszkadza jak się dobrze przypatrzeć. Nie wiem czy to kwestia większej wady czy tylko przesmarowania. Zegarek kupiony z Ali i mogę jeszcze złożyć spór. Jeśli nie w tym miejscu zadaje pytanie to prośbą o skierowanie mnie do odpowiedniego działu.
 4. Nie wykupiłem. Dziwi mnie, że utknęła gdzieś na samym początku, tak jakby jakaś firma kurierska albo poczta całkowicie stanęła i cały miesiąc nic się nie dzieje.
 5. Cześć. Prośba o poradę. Sorki jeśli nie do końca w temacie wątku, ale nie chciałem zakładać nowego. Zamówiłem na dutyfreeislandshop.com zegarek 12 marca. 13 dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki o numerze RD012104847HK. Po kilku dniach na ich stronie pojawiła się informacja o wstrzymaniu funkcjonowania sklepu, a sprawdzając status przesyłki na różnych stronach do śledzenia to mam 2020-03-13 15:09 Nadanie lub 2020-03-14 15:23 HK, Arrived at processing centre Od tamtego czasu nic się nie zmienia, a DFI odpowiedziało mi, że paczka na pewno została wysłana, że nie jest u nich fizycznie (że mam czekać, bo mogą być opóźnienia że względu na pandemie) - pierwotnie myślałem, że tylko nadali w systemie, a chwilę później zawiesili działanie sklepu i nie zdążyli dać kurierowi. Czekałem aż wznowią działanie, bo co jakiś czas przesuwali datę zakończenia tego przestoju, obecnie piszą, że niebawem ruszą... Pytanie czy jest już czas aby składać spór na PayPal?
 6. Kupował ktoś ostatnio na dutyfreeislandshop.com? Mam od 13 marca status "nadano" i zastanawiam się czy tylko ja tam mam czy u nich jakiś problem w związku z pandemią.
 7. Ja sprawdziłem dokładnie i rezerwa chodu ok 50h,a po ok 27h stoper ma problemy.
 8. Długo nad nim się zastanawiałem, aż w końcu trafiła się okazja na Ali i jest u mnie. Na razie w szafie nabiera mocy. Spodobał się żonie więc może Ona będzie nosić. W ostateczności pójdzie w świat. Przy okazji chciałem a Was spytać jaką macie rezerwę chodu i czy jak jest częściowo rozładowany to sekundnik stopera staje na ok 58sekundzie w momencie jak ma przerzucać minuty stopera? Jeśli tak to mniej więcej przy jakim procencie rozładowania.
 9. Zegarek kupiony 26 grudnia też juz w Polsce od kilku dni.
 10. A że sklepem AliExpress Tourbillon Watch Store ktoś miał styczność?
 11. Tak mi się właśnie wydawało, że za tyle można było kupić. Niestety teraz nic nie widzę... Będę czytał i może coś jeszcze się pojawi do poniedziałku
 12. Gdzie teraz najlepiej kupić ten model? Wydawało mi się, że jeszcze niedawno był za ok 600pln na Ali, ale teraz nie mogę znaleźć, a myślałem, że może wyhaczę dobra ofertę na 11.11.
 13. Tego chyba najczęściej tutaj wrzycanego. GMT, niebieska boazeria, super antyrefleks. Konkretnie WZ0071DJ.
 14. Gdzie teraz najlepiej kupić ten model, o którym tak skutecznie nie pozwalacie zapomnieć w tym wątku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.