Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SOKULSKI

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Witam szanowne grono kolegów, wpadł mi w ręce budzik i chciałbym go przywrócić do życia. Mam problem z identyfikacją co to za przypadek i jak powinien wyglądać w oryginale . Z tego co się orientuję brakuje części od dzwonienia. Proszę o pomoc.
 2. Witam, jeśli to jest to o czym ja myślę i mierzę to 2,80mm, jestem amatorem, pasjonatem zegarów, przepraszam i dziękuje
 3. Witam , kolegów mam problem, przywracam do życie mechanizm Beckera p42 i nie jestem pewien co do oryginalności ćwiertnika. Proszę o pomoc w tym temacie . w załączniku zdjęcia.
 4. Nie za bardzo się orientuję jak i gdzie wbić sie z tematem mnie interesującym.
 5. Witam Panów, mam pytanie co to za budzik i z jakiego okresu pochodzi. Z góry dziękuję
 6. Witam kolegów, mam problem z nazewnictwem fachowym, części składowych mechanizmu zegara w związku z tym prośba o wskazanie schematów, filmików itp związanych z tym tematem.
 7. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc . ŻYCZĘ POMYŚLNOŚCI W NADCHODZĄCYM 2019 r.
 8. Witam w końcu udało się zrobić zdjęcia
 9. Witam po przerwie, motylek przytwierdzony jest do skrzyni zegara, w załączeniu zdjęcia:
 10. mam nadzieje że dobrze je wstawiłem Jeszcze miałem ten drugi temat , tylko nie wiem gdzie się podział . A chodzi mi o identyfikację tego zegara:
 11. Bardzo dziękuję za zainteresowanie się moim problemem. A jeszcze pytanko mniej więcej jaki to rok bo na werku nie ma numeracji po której bym mógł się dowiedzieć rocznika.
 12. A druga prośba to identyfikacja zegara dziękuję
 13. Proszę kolegów o pomoc w identyfikacji zegara a właściwie dwóch zegarów: 1. To wiem że mechanizm Gustav Becker skrzynia nie kompletna , chciałem prosić o jakieś zdjęcie katalogowe jak powinna wyglądać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.