Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaha

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. jaha

  KSIĄŻKI O ZEGARACH

  Więcej o katalogu: https://www.muzeumkrakowa.pl/sklep/mechaniczne-zegary-domowe-w-zbiorach-muzeum-historycznego-miasta-krakowa
 2. Z praktyki na przestrzeni lat miałem kilka dyktafonów, sprawdziły się Olympusy. Porządne obudowy, bardzo dobra jakość nagrywania, zero problemów z wymianą plików co np w Sony nie jest takie oczywiste. Cena też nie jest zła. Wystarczy prosty model.
 3. Jeszcze jedna alternatywna wersja.
 4. jaha

  Eppner

  Jaka powinna być optymalna pojemność myjki aby zmieścił się mechanizm linkowca? Co sądzicie o tym: https://emaks.pl/myjka-ultradzwiekowa-2-litry-60-w-basic-eco/3321
 5. jaha

  Msoffice do domu

  https://www.microsoft.com/pl-pl/education/products/office Z preferencjami są wersje: office home & student
 6. Tak wygląda odnowiona. Zapewne więc były. Trzeba pogrzebać w katalogach.
 7. jaha

  H.Endler & Co.

  Do tej korony pasuje taka broda. W twoim jest gładka.
 8. jaha

  H.Endler & Co.

  Znawcą nie jestem ale moim zdaniem to zły wybór. Takie korony znajdują się we współczesnych wypasionych skrzynkach. Endlery moim zdaniem nie były takie bogate. Na zdjęciu jest jeszcze bogatsza współczesna wersja.
 9. jaha

  Porady potrzebuję :-)

  One są istotami stadnymi. Nigdy nie należy trzymać ich pojedynczo....
 10. Rainbow ma też wady. Jest ciężki, odkurzać klatkę schodową, schody muszę ja. Nie zawsze jestem w domu, a dziecko do 13 lat raczej nie uniesie tego ustrojstwa. Za to do dywanów, materacy jest bezkonkurencyjny. U brata jeździ coś bezprzewodowego i ma to sens. Polubili ten odkurzacz tak mocno że nazwali go,, Mietek,,
 11. Taki piwny liliput. No i nie mogę go postawić w pionie.
 12. Myślę że można pochylić się nad cyklem Głębia, Podlewskiego. Cykl to 4 tomy, każdy po około 700 stron, jak podejdzie to jest co czytać. Ciekawa SF, jednak nie ma takiej lekkości. Moim zdaniem. Mimo to kupiłem i czytam.
 13. Jak jest dobrze schłodzone da się wypić.
 14. Jeżeli kogoś interesuje konwencja pamiętnika w lekkim humorystycznym stylu polecam na wakacje Shaun Bythell ''Pamiętnik Księgarza'' . Ja się nie zawiodłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.