Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

amatsukaze

Użytkownik
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

143 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Dzisiaj czas w kolejce leciał mi na ponad 3800 npm. A miał być Explorer właśnie na te wakacje…
 2. Sam się zastanawiam nad 500 - na Paryż w sam raz. 😊
 3. Nie mam nic do dodania. Zastanowię się dwa razy przy wrzucie zdjęcia z Aventadorem. 😉
 4. Od ręki, ale w butiku w Paryżu trzeba najpierw wylosować termin na spotkanie („losowanie” odbywa się dzień wcześniej). Na samym spotkaniu wiele zależy chyba od woli sprzedającego i historii zakupów (w naszym przypadku dosyć skromna). Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mogli dostać Birkin w ten sam dzień (albo w ogóle). Też mam przeczucie, że mieli ich sporo na magazynie, bo pytano nas o nasze preferencje dot. koloru, rozmiaru i skóry (dziewczyna wiedziała tylko, że chce 30cm), po czym Pani wróciła z jednym pudłem. Dziewczynie akurat bardzo się spodobała konfiguracja, ale nie wiem czy w razie odmowy mielibyśmy szansę obejrzeć inny model. Jeżeli chodzi o przebitkę na rynku wtórnym, to nie do końca Daytona - może tylko trochę lepiej procentowo niż Sub. W każdym bądź razie na pewno z nią zostanie. Sorry za offtop - znużony jestem swoim czekaniem…
 5. Haha Na razie nie! Udało się jej złapać Birkin - cała zabawa w salonie Hermes (pokazywanie dostępnego towaru w klatce przeciwpożarowej) była naprawdę interesująca.
 6. Znudzony oczekiwaniem na dwa Rolexy (żółty OP 36 i EX 36), mogę się przynajmniej cieszyć z zakupu dziewczyny. 😉
 7. Gratulacje! Jeszcze niedawno Lange, a teraz Hulk - mocny rok zegarkowy.
 8. Zgadzam się - w tym budżecie w kategorii dress watch (używany) JLC ma bardzo mało konkurencji. Poza MUT, zerknij też na reverso.
 9. Hulk i architektura kurortu Deauville, w Normandii. 😊
 10. Myślałeś nad SARB 035/033? Jego mechanizm ma bardzo dobrą kulturę pracy i nie chodzi jak diesel. 😉 Mi podoba się lepiej niż seria OS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.