Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

amatsukaze

Użytkownik
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

274 profile views
 1. Mixed-purpose trip! Trochę służby i trochę przyjemności. 😁
 2. Widok w Yufuin (Kyushu), miejsce w Japonii znane z onsen (termy) - taki japoński Lądek Zdrój.
 3. Dzięki! Zależy mi właśnie na tych pozostałych „dzikich” kolorach, ale dobrze wiedzieć, że fajny odbiór na żywo. Jako „one and done” niebieski na pewno byłby dobrym wyborem.
 4. Zawsze trudno wybrać zegarki na podróż - dzisiaj postawiłem na swoje „Yin & Yang” i myślę, że sprostają każdej okazji. Czerń vs biel, data i jej brak, formal vs casual, wodoodporność i (niestety) jej brak, etc etc.
 5. Bardzo mocny zawodnik - gratulacje. Planujesz nosić na codzień? Nawiazując do nowych OP, widzieliście któreś z kolorów (poza czerwonym, wyżej) na żywo? Zastanawiam się nad żółtym jako coś „innego” do kolekcji.
 6. Tarcza naprawdę cieszy oko - można dopatrzyć się różnych odcieni w ciągu dnia. I tak, uważam na ryski (przynajmniej na razie!).
 7. Hahaha Brakuje i cygara i tytułu!
 8. Dziękuję jeszcze raz - zamykam temat. Na razie nie żałuję wyboru.
 9. Dzięki! Zegarek był akurat dostępny, więc nie czekałem.
 10. RO 15450st nabyty w Hermitage. Świetny sklep (dekoracja wnętrza nie odbiega od salonu AP w Paryżu) i przemiła, fachowa obsługa - bardzo polecam. Jeśli chodzi o zegarek, to był moim gralem i cieszę się, że udało mi się go zdobyć w tym wyjątkowo trudnym roku. Tarcza i bransoleta naprawdę robią robotę. Także Panowie, dzisiaj na moment zapominam o gonitwie za kolejnym króliczkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.