Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

amatsukaze

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. Zgadzam się, że najlepsze deale są na TT, szczególnie przy modelach z werkiem Zenith z lat 90. Brałbym, ale z jakiegoś względu (może bycia przed 30) nie przemawia do mnie TT. Pozbyłem się niedawno 5-cyfrowej Pepsi, także nie rozpatruję tej opcji. Z PP kiedyś na pewno dodam jakąś Calatrava, ale dla mnie Royal Oak jest bardziej atrakcyjny niż Nautilus.
 2. Zaczynam myśleć nad następnym....Wolicie Daytona 116520 (pre-ceramic) w bieli czy czerni? Wydaje mi się że do mojej kolekcji (Hulk, Sub 14060m, Speedy Moonwatch i Rolex Date) lepiej spisze się biała, ale czarna ma fajny kontrast z kopertą...a może AP RO 15450st?
 3. Ma ktoś z Was doświadczenie z modelem cs3111/cs3110, czyli reedeycją Heuer Carrera 1964?
 4. To w takim razie lepiej ze odmowil! Niektore AD maja na miejscu osoby ktore zajmuja sie serwisem, ale tez sprzedawcow ktorzy nie boja sie regulacji bransolety. Jesi kolega jest z Londynu, to nie powinno byc z tym problemu.
 5. Dobry wybor. Zegarek jest jeszcze na gwarancji przez dwa lata. W wielu przypadkach rachunek nie jest zatrzymywany, a poza tym masz full set z papierami. Zaplacilbym przez Paypal i poszedl do AD Rolexa z zegarkiem w celu regulacji bransolety - mozesz wtedy sie upewnic co do autentycznosci i w razie czego nie powinno byc problemu z odzyskaniem pieniedzy przez Paypal.
 6. Jaka jest w PL cena? Trafiaja sie tez inne kolory?
 7. Dzieki Panowie, to ma byc zegarek na prezent. Rowniez sklaniam sie ku czarnej tarczy.
 8. Panowie, co myslicie o OP 39(114300)? Nada sie jako jedyny zegarek? Preferujecie czarna czy biala tarcze w tym modelu?
 9. Dzieki Panowie, Hulk ma swoje momenty, chociaz moja dziewczyna go malo lubi. Bylem w Harrods zapisac sie na liste na zielonego Tudora, to i wzialem zielony zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.