Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

amatsukaze

Użytkownik
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

413 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. Mimo wszystko, to nadal wiąże się z kolejnym formularzem, a z tego co rozumiem poprzednia procedura polegała na potwierdzeniu chęci przepisania, bez konieczności następnej wizyty.
 2. Była opcja przepisania przy Hulk-Cermit, ale już przy nowym Air King tej opcji podobno nie ma.
 3. W Raffles 31 Marca była naprawdę zabawna atmosfera, gdzie musiałem potwierdzać kto ostatni w kolejce "do Rolex'a". W samym salonie spory porządek - każdy pracownik zajęty wypisywaniem formularzy przy kilku stolikach. Pani przy zapisie potwierdziła, że będzie wielu niezadowolonych klientów (i.e. tych, którzy nie zostaną wpisani do kolejki). Mam przypuszczenie, że to może być ostatni rok gdzie obowiązuje system zapisów na nowości.
 4. Aha, widzę w takim razie że mogłem dokonać zakupu bezpośrednio w Omedze bez kolejki. 😉
 5. Może problem w tym, że toczymy tą dyskusję w wątku Omega? To Swatch, nie Omega - mi się podoba jako zabawka, a Moon’a oczywiście zatrzymam i nie zbrzydnie mi ani trochę. Czasem miłośnicy zegarków są za sztywni - brakuje niektórym trochę luzu. 😉
 6. Poddałem się dzisiaj w Paryżu - kolejka kilkaset osób i chaos przed wejściem do jednego z najmniejszych butików w mieście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.