Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotr D.

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

84 profile views
 1. Dobry wieczór, w którym roku w Navitimerze zmieili logo na takie bez skrzydełek ? pozdrawiam
 2. Pomimo, że ten model ma już ładnych kilka lat nadal wygląda świeżo
 3. U mnie tak to wyglada. Nie widzę żadnych gumek
 4. w weekend rozkręcę i zobaczę co tam się dzieje.
 5. Dzień dobry, po ponad 2 latach użytkowania Rotomatu KRAFF Saturn 196011 dwie głowice przestały sie obracać. Czy można gdzieś dokupić sam mechanizm i wymienić ? Czy ewentualnie znacie kogoś w Trójmieście kto podjął by się naprawy?
 6. Dobry wieczór, Nigdy nie miałem do czynienia z ta marka a spodobał mi się model IW377714 i IW377709. Warte swojej ceny ? Jak narazie Omega skradła moje serce
 7. Czy można sprawdzić on line do kiedy zegarek omega jest na gwarancji ?
 8. Może nie limitowana edycja ale ujął mnie swoim wyglądem i lekkością 😉 Pomimo, że jest to skieleton to jest bardzo czytelny.
 9. wstyd się przyznać ale moona jeszcze nie nosiłem. dokupiłem jeszcze pasek rally cały czarny i uważam ze wyglada obłędnie.
 10. Zaczęło się skromnie pare lat temu od Divera, który jest ze mną do dziś ale choroba postępuje i w głowie jest już kolejka zegarków do kupienia mam nadgarstek 18,5 wiec PO 45,5 leży bardzo dobrze, poza tym lubię duże. PO chrono na bransolecie jest ciężka, guma zecydowanie jest wygodniejsza. Natomiast klasyczna PO 45,5 na bransolecie jest wygodna. Moonphase na granatowym pasku to mój ideał.
 11. A to moja skromna rodzinka, a w przyszły roku chciałbym żeby się powiększyła o moonwatcha moonphase
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.