Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kewin Korpyta

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. https://film.wp.pl/lashana-lynch-agent-007-zostanie-kobieta-6402755307292289a Raczej śmieszne
 2. Zobacz, u mnie prawie nie ma śladu ! uważaj tylko na zmianę opatrunku, pilnuj aby Ci dobrze namoczyliśmy opatrunek przed zmianą, bo mi sadysta nie namoczył i siłą oderwał.
 3. Też miałem przygodę z wyrównywarką, została resztka paznokcia, ale wszystko się odbudowało i gdy sam nie pokażę różnicy w długości palców, to nikt nie zauważy. Taka tylko różnica, że ja skubnąłem środkowy palec
 4. Książka Karol ma dobrze dopasowany garnitur. Z pewnością szyty na miarę, choć jakiś czas temu. Marynarka ma odpowiednią długość, rękawy również. W ramionach leży idealnie. Na plecach nie robi się więcej załamań i fałd, niż to konieczne podczas poruszania się. Na uwagę zasługuje fakt, że kołnierz marynarki cały czas przylega do koszuli, w przypadku Daniela odstaje, gdy ten gestykuluje.
 5. Na emeryturę teren super, można sprzedac mieszkanie, kupić mały domek i jeszcze zostanie sporo grosza, np. na podróże do końca życia
 6. Najlepiej chyba przez pilot.wp.pl
 7. A na Netflix pojawił się dokument o Formule 1. Można obejrzeć
 8. Też bym się chętnie wybrał, niestety przegapiłem. Może następnym razem.
 9. Obejrzałem Klera, mocny film. Nie tak dobry, bym chciał do niego wrócić, ale warto obejrzeć.
 10. Też bym chętnie popływał, kiedyś spróbuję
 11. Dziękuję, niestety Hawana ma najlepsze lata już dawno za sobą, ale warto odwiedzić i cofnąć się trochę w czasie. Jestem osobą na tyle młodą, że nie pamiętam komuny w Polsce, więc dla mnie było to wyjątkowo duże przeżycie. Tyle możliwości kombinowania i robienia pieniędzy...!
 12. Wszyscy jakoś tak groźnie wyglądacie
 13. Prawdopodobnie testy zimowe w Barcelonie, po raz pierwszy będzie można obejrzeć na żywo w F1 TV.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.