Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patryk.P.

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Panowie gdzie mogę kupić brandy MAXIME FRERES? Ewentualnie NAPOLEON maxime old pure grape of france. Raczej skłonny jestem ku pierwszej opcji. Dzięki za info.
 2. Przypomniał mi się taki stary wierszyk. ''Bydgoszcz to wieś nie ma co jeść a my Bydgoszcz olewamy i mu nic nie damy!'' Pewnie ułożył to jakiś torunianin.🙂
 3. Witam,Panowie kiedyś był wątek na ten temat ale nie mogę znaleźć.Chodzi oto,że moja Delbanka w stanie spoczynku chodzi idealnie a jak założę to wciągu doby przyspiesza od dwóch do czterech minut! Co robić.
 4. Moim zdaniem żadnego Tantala,miałem na stanie w wojsku przez trzy miesiące,reasumując broń do d*py-dlaczego? Mały kaliber wzgl. ładunku miotającego,byle trzcina,trawa etc. powoduje zmienną trajektorię pocisku.Dlatego po ''testowaniu'', MON sprzedał licencję do Iraku.Taki kałach dla ''ubogich''. Po zmianie na AK-47 jakoś wszystko było w porządku,i nie ważne czy to była wersja MS,czy klasyczny nawet z GN, walił w przysłowiowe pudełko zapałek (skupienie). Jak opuszczałem jednostkę wprowadzali Beryla,ale nie było mi z tego strzelać. Taka jest moja opinia na temat Tantala.
 5. Wróciłem do tzw trylogii Grzesiuka ,kto wie ten wie o co chodzi
 6. Miałem na stanie Raka w wojsku,strzelało się tak sobie,ale wymieniłem sprężynę oraz mechanizm spustowy i wtedy wystrzelałem na urlop.Wcześniej PM walił całą serią ,bardzo delikatny spust,no i jak pierwszy raz ktoś strzelał bez szkolenia mógł sobie wybić oko. Fakt,że po długim magazynku wypluwał pestki,ogólnie szajs,GLAUBERYT ma osłonę zamka,ale nie miałem okazji strzelać.
 7. Raczej hydro-pneumatyczne w systemie ''hydroacive 3'' używany płyn LDS, w starszych autach LHM (mineralny). ot taka sobie historyja.
 8. Patryk.P.

  Perfumy

  Dostałem na prezent CHAIRMAM PARIS w fajnym metalowym opakowaniu. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić,ale teraz ten zapach mnie zachęca.Wiem,że to nie super markowy ''parfum'. Mieliście doświadczenia z tym produktem? Generalnie używam czarnego Adidasa odponad 25 lat.
 9. Super robota! Szpachlujesz surówką z jabłek?.Dżem lepiej pokrywa .
 10. 2.0 HDI w grupie PSA miały taką dolegliwość,po prostu pękała guma amortyzująca na kole. Ciekawy jestem jak u Ciebie było z pompą paliwową,też lubiła się zawieszać,wystarczyło dobrze walnąć w bak od spodu i się dalej jechało... do czasu.
 11. Amerykańscy naukowcy dowiedli ,że co czwarta baba jest tak samo pier....ta ,jak trzy pozostałe.Mam nadzieję,że nie będzie bana
 12. Jeszcze bym dorzucił ''masę'',może wisi na włosku...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.