Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pore

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. Sławku, super zdjęcie
 2. Pore

  Xicorr

  Jest sztos. Blachy jak w modelu P01 Black Bay Tudora !
 3. Pore

  Xicorr

  Dziękuję za informację. Super, że wkrótce pojawi się. Przy okazji mam pytanie o Operatora. Czy można liczyć, że powrócicie do tego projektu ?
 4. Pore

  Xicorr

  Garfish to projekt niepowtarzalny, wyróżniający się w zalewie podobnych do siebie nurków.
 5. Pore

  Xicorr

  W nawiązaniu do planów na 2021 rok, mam gorące pytanie ( gdyż na zakup odłożyłem pieniądze ), kiedy planujecie wypuścić Garfischa ? Odnoszę wrażenie, że projekt ten stale jest odsuwany na koniec kolejki...
 6. Pore

  Xicorr

  Garfish nie jest pewnie zegarkiem na co dzień, jednak jego akceptowalne 58 mm L2L i szeroki na 26 mm rozstaw uszu zapewni komfort noszenia. Zgodnie z informacją na stronie Xicorra, w sprzedaży ma się pojawić pod koniec 2020 lub z początkiem 2021 roku. Będzie mój !
 7. Pore

  Xicorr

  Z niecierpliwością czekam na Garfish'a... Na jakim etapie są prace nad tym nurkiem ?
 8. Pore

  GERLACH

  W listopadzie 2018 miałem podobny problem; podczas nakręcania Sokoła uszkodziłem wałek. Ze strony Fundacji otrzymałem adres zegarmistrza naprawiającego zegarki G.Gerlach: Aleje Wyzwolenia 109, 71-560 Szczecin. Tam też wysłałem, a płatność za naprawę w kwocie 100 zł uiściłem na konto Fundacji.
 9. Wspaniała wiadomość. Dziękuję. A zegarek jest super !
 10. Pytanie do QuadrifoglioVerde. Kiedy można się spodziewać wysyłki Vis'a uprising ? (Nie mogę się już doczekać
 11. Pewnie każdej firmie zdarzają się "wpadki". Irytuje mnie jednak to hejtowanie Fundacji Gerlach. Osobiście mam dobre doświadczenie z tą firmą. Przez ich stronę złożyłem zapytanie o możliwość zakupu szklanego dekla do Sokoła 100 oraz o-ringu do koronki. Błyskawicznie otrzymałem na maila odpowiedź. Złożyłem zamówienie. Wraz z deklem otrzymałem za darmo kilkanaście zapasowych o-ringów. Można licytować się na dobre i złe doświadczenia, lecz w mojej ocenie to solidna firma produkująca ciekawe i dobrze wykonane zegarki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.