Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KinimodB

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie czy ktoś ma S2 zieloną do sprzedania nie wywołało odzewu. To może spytam czy jakąś inną S chrono ktoś ma na zbyciu. Jest kilka, które chętnie rozważę. Od razu napiszę, że to co na OLX wisi już widziałem 😉
 2. Szukam już tylko racing green no i może jeszcze niebieskiego 🙂
 3. Akurat ja już się chyba wyleczyłem z VISa, z racji jego niedostępności albo zaporowej ceny, ale zastanowiło mnie to co piszesz. Dlaczego uważasz, że reedycja nie powtórzy sukcesu? Nowy Formmeister jest bardzo oczekiwany, chyba ładnie się rozejdzie. Każdy z serii S wydaje mi się (nie jestem pewien bo wcześniej nie znałem), schodził ładnie, na fb co jakiś czas ktoś kolejny wrzuca foto pełnej ich kolekcji. Także skoro VIS ma już swoją legendę to wydaje się być skazany na sukces na tyle, że jak żaden inny miałby nawet szansę sprzedawać się w przedsprzedaży (chyba Gerlach ostatnio tak sprzedawał te nowe piloty). Nie próbuje na siłę przekonać, po prostu się zastanawiam ...
 4. Szukam Vratki Heritage Chrono z drugiej edycji - zielonej. Pomoże ktoś? Może komuś się znudziła? Kupię ale mogę też do rozliczenia użyć s13 jeszcze na gwarancji.
 5. Szukam jednego z nich albo obu 🙂
 6. Mam F&F, oryginalny pasek używałem z pół roku i nie miałem z nim żadnych złych doświadczeń.
 7. Jak dla mnie równie przydatna jak chrono dla większości użytkowników 😉
 8. Poszukuję Vratki z drugiej serii w zielonej wersji kolorystycznej. Jeśli komuś już nie mieści się w kolekcji zapraszam serdecznie do kontaktu.
 9. Ostatnio pojawiły się w ofercie nowe modele: delfin 1, delfin 2 i delfin 3
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.