Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

zegarex

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zegarex

  Policzmy Sarb'y

  Rozumiem, że to podsumowanie od dawna nie jest aktualizowane?
 2. Trochę oklepany w tym wątku
 3. Od niedzieli przez kilka dni do obejrzenia w Trójmieście.
 4. Fajny. Czy robią takie, ale mniejsze, 40-42 mm ?
 5. Jaka referencja? Średnica 44 mm?
 6. Zegarek kupiony przeze mnie 4 lub 5 lat temu - nowy bez papierów i pudełka. Używany sporadycznie jako garniturowiec, założony jakieś 20 razy, stan b. dobry. Nie otwierany, nie serwisowany, nie polerowany, nie picowany. Sprawny, na poprawnym chodzie. Gdyby nie spora wgniotka na koronce i mały paproszek na tarczy na 15:18, to stan opisałbym jako 8,5-9/10. Średnica 40 mm Pasek 20 mm Szkiełko szafirowe Mechanizm ETA 2804 Cena 1200 PLN. Wyłącznie odbiór osobisty w Warszawie. Mogę umówić się w Trójmieście, Białymstoku, Lublinie.
 7. Zegarek kupiony przeze mnie 4 lub 5 lat temu - nowy bez papierów i pudełka. Używany sporadycznie jako garniturowiec, założony jakieś 20 razy, stan b. dobry. Nie otwierany, nie serwisowany, nie polerowany, nie picowany. Sprawny, na poprawnym chodzie. Gdyby nie spora wgniotka na koronce, to stan opisałbym jako 8,5-9/10. Średnica 40 mm Pasek 20 mm Szkiełko szafirowe Mechanizm ETA 2804 Cena 1200 PLN. Wyłącznie odbiór osobisty w Warszawie. Mogę umówić się w Trójmieście, Białymstoku, Lublinie.
 8. Prośba o namiary na godne polecenia zakłady zegarmistrzowskie w Lublinie.
 9. @tombla , @jakubos dziękuję, zegarek kupiony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.