Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

To chociaż tyle że ta Moskwa i Mir sa OK bo już bym do reszty rzucił ta pasję :-)

Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaż tyle że ta Moskwa i Mir sa OK bo już bym do reszty rzucił ta pasję :-)

Dziękuję za odpowiedź

Katalogi pewnie znasz:   https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216?source=pwa

A tu masz fajna kolekcję do weryfikowania (choć i tu jest kilka składaków):  https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc

 

Katalogi katalogami, przecież mam Was :-)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

chociaż tyle że ta Moskwa i Mir sa OK

moskwa ślicznotka, choć tarcza zdradza, że miała ciężkie życie - ale mi na przykład nie przeszkadzają takie mankamenty! 

mir super!  - uwielbiam wostoczki :)  i do tego z fajnej kopercie starego typu.  Lekko razi "tanie" pleksi, co można stwierdzić po radialnych mikropęknięciach od naprężeń. Sowieckie szkiełka i zamienniki z wyższej pułki nie mają takiej przypadłości

 

Co do "wympieła", to ewidentnie jest to popularna sława cal.2414, tyle że z dziwną tarczą, której wykonanie wygląda całkiem profesjonalnie - nie jak niektóre post-sowieckie rakiety-malowanki pod turystów


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chciałbym w dwóch słowach ocene


no tego wympieła musze sie delikatnie pozbyc z kolekcji bo nie pasi mi


mysle ze ten zakup tez w oryginale?


ogólnie to kocham i kolekcjonuje rakiety ale uznałem ze dobrze miec z kazdej firmy po jednym przedstawicielu  :)

post-108042-0-32731300-1547040942_thumb.jpg

post-108042-0-63569200-1547040963_thumb.jpg

post-108042-0-51743300-1547040983_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz sprawdzić samodzielnie w katalogach, to wrzuć następne zegarki w jeden post - dostaniesz odpowiedź i będziesz szybko wszystko wiedział. Co chwila dostajemy powiadomienia z tego wątku, a można byłoby rozwiązać to na raz.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, sorki

Juz następnym razem bede mądrzejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziben86 najpierw tylko Rakiety, potem po jednym z każdego, potem jeszcze kilka wyjątkowych modeli, a tu jeszcze sa japońce, szwajcary... generalnie wdepnąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wdepnąłem i dobrze mi z tym...haha

ale tylko w ruskie

Wstyd mi tylko za ostatni zakup ale któż nie popełnił przynajmniej raz w życiu błędnego zakupu niechaj pierwszy wyrzuci zegarki ... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mir kolegi powyżej na 10% występował w srebrnej kopercie? O ile one w innych wersjach były wymienne o tyle taką tarczę widziałem tylko w złoconych

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mir kolegi powyżej na 10% występował w srebrnej kopercie? O ile one w innych wersjach były wymienne o tyle taką tarczę widziałem tylko w złoconych

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Dash też ma takiego w chromie:   https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/mir?lightbox=image_1p8t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Chyba jednak inna. Ta Dashiella ma chyba inaczej pisaną nazwę. Poprawcie mnie jeżeli się mylę bo wzrok nie ten.

Ale to chyba nie bardzo ma znaczenie, raczej typ tarczy tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie bardzo ma znaczenie, raczej typ tarczy tylko.

Nie jestem pewien. Te z nazwą w cyrylicy widziałem wymienne. Te pisane Mir już nie zawsze dlatego pytam czy ktoś widział taką tarczę w tej kopercie.

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zlocone rossije zawsze mialy czerwony sekundnik? Wiec ze w chromowanej kopercie miała złotego koloru ale czy możliwe jest ze zlocona rossija ma wszystkie wskazówki w tym samym kolorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zlocone rossije zawsze mialy czerwony sekundnik? Wiec ze w chromowanej kopercie miała złotego koloru ale czy możliwe jest ze zlocona rossija ma wszystkie wskazówki w tym samym kolorze?

Ja mam różne ale powtarzalne i uważam że tak mogły wychodzić:

https://www.facebook.com/pg/Kchrapek-897947936947609/photos/?tab=album&album_id=1312393188836413

Dash też ma różne:

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/russia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.