Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta i tarcza wyglądają ok. Coś nie halo ze wskazówkami

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę : sekundnik za krótki, godzinowa i minutowa nie pasują do siebie .


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o ocenę tych zegarków.

Szczególnie chodzi mi o Wostoka, wziąłem bo mi się spodobał, ale co do poprawności zestawienia mam poważne wątpliwości.

Dzięki5334f79bdd1fe37e0f430a460a8ae5f9.jpgc1963b493dddb52b84e36eb796401647.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba ok


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Kolegom

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy koronka w moim Poliocie jest oryginalna czy to jakiś zamiennik. Pytam, bo mam z nią problem tego typu, że albo jest krzywo osadzona na wałku od nowości, albo zegarek ma jakiś inny problem z werkiem, lub też coś tak ktoś kiedyś majstrował. Jeżeli to oryginał, to oddam czasomierz do majstra, a jeżeli podróbka, to będę szukał dawcy. Poniżej foty mojego problemu. Zegarek taki kupiłem bo mi się podobał, ale coś z tym muszę zrobić.

post-107719-0-23199100-1549637763_thumb.jpg

post-107719-0-94411200-1549637776_thumb.jpg

post-107719-0-51451400-1549637790_thumb.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy koronka w moim Poliocie jest oryginalna czy to jakiś zamiennik. Pytam, bo mam z nią problem tego typu, że albo jest krzywo osadzona na wałku od nowości, albo zegarek ma jakiś inny problem z werkiem, lub też coś tak ktoś kiedyś majstrował. Jeżeli to oryginał, to oddam czasomierz do majstra, a jeżeli podróbka, to będę szukał dawcy. Poniżej foty mojego problemu. Zegarek taki kupiłem bo mi się podobał, ale coś z tym muszę zrobić.

Zamiennik


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko, na 1 zdj. wygląda jakby wałek był krzywy.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko, na 1 zdj. wygląda jakby wałek był krzywy.

Nie wiem, bo nie wyjmowałem wałka. Mnie to jednak bardziej wygląda jakby ktoś, w jakiś nie do końca znany mi sposób, próbował osadzić samą koronkę na wałku, ale  coś poszło nie tak i wyszło krzywo. Na razie i tak jeszcze nie mam czego dopasować do tego poljota i muszę się najpierw rozejrzeć za czymś odpowiednim. Zegarek jest w bardzo dobrym stanie zachowania i warty jest aby nad nim popracować. Szukam dawcy.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy koronka w moim Poliocie jest oryginalna czy to jakiś zamiennik. Pytam, bo mam z nią problem tego typu, że albo jest krzywo osadzona na wałku od nowości, albo zegarek ma jakiś inny problem z werkiem, lub też coś tak ktoś kiedyś majstrował. Jeżeli to oryginał, to oddam czasomierz do majstra, a jeżeli podróbka, to będę szukał dawcy. Poniżej foty mojego problemu. Zegarek taki kupiłem bo mi się podobał, ale coś z tym muszę zrobić.

Hej. Masz zegarek z strasznie rzadką tarczą. Widzę ją po raz pierwszy w złoconej kopercie, ale w identycznych, tylko chromowanych się przewijał. Szkło z kwadratową lupką - moim zdaniem to kombinowany zamiennik (lupka powinna być okrągła), tak samo jak koronka. Może ktoś z Kolegów się jeszcze wypowie?

 

Koronka jest na pewno niewłaściwa, w wersjach chromowanych był stożki z Kirowskich.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/uzytkownik/Korsarz_63?order=m&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-1-1123

Szturmanskie Gagarin za 125 zł? Tarcza widać, że nówka sztuka, ale poza tym - niech koledzy ocenią.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takiej "dużej" kopercie były rakety - z różnymi tarczami. to wiem

a czy takie łucze to składaki, czy prawdziwe?

 

s-l500.jpg

 

s-l1600.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękował


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zapewne oryginalny, jak widzisz z roku 1993. Takich się nie podrabia. Co do ceny - damki tak wysoko nie chodzą. Z drugiej strony jest zrobiony przegląd (ponoć - zapytaj o potwierdzenie), jest też pudełko i dokumenty (chociaż w przypadku damek nie ma to znaczenia, mało kto je zbiera). Jeśli to miłość i zegarek do noszenia, a nie do kolekcjonowania, to kupuj. Miłości się nie wycenia :)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zapewne oryginalny, jak widzisz z roku 1993. Takich się nie podrabia. Co do ceny - damki tak wysoko nie chodzą. Z drugiej strony jest zrobiony przegląd (ponoć - zapytaj o potwierdzenie), jest też pudełko i dokumenty (chociaż w przypadku damek nie ma to znaczenia, mało kto je zbiera). Jeśli to miłość i zegarek do noszenia, a nie do kolekcjonowania, to kupuj. Miłości się nie wycenia :)

S

Dziękuję za radę. W takim razie kupuję. Zegarek ma być zdecydowanie do noszenia,dla żony oczywiście,nie dla mnie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz, może przejrzyj jeszcze oferty na portalach. Damek trochę jest, a ponieważ rzeczywiście nie ma na nie takiego popytu jak na męskie, to ceny są relatywnie niskie. Może jeszcze coś znajdziesz tańszego. Tyle tylko, że ten, który pokazałeś, nie jest złachany, więc zdecydowanie na plus.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz, może przejrzyj jeszcze oferty na portalach. Damek trochę jest, a ponieważ rzeczywiście nie ma na nie takiego popytu jak na męskie, to ceny są relatywnie niskie. Może jeszcze coś znajdziesz tańszego. Tyle tylko, że ten, który pokazałeś, nie jest złachany, więc zdecydowanie na plus.

Już go kupiłem. Sprawdzałem i niby były tańsze i to często sporo,ale umęczone już. Poza tym, nie ukrywam,że się trochę przypalilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.