Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krokodyl Tik-Tak

Użytkownik
 • Content Count

  1,662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Krokodyl Tik-Tak last won the day on September 22 2018

Krokodyl Tik-Tak had the most liked content!

Community Reputation

223 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Krokodyl Tik-Tak

 • Birthday 10/03/1989

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/god.kirov/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,549 profile views
 1. No to jest bardzo ciekawe. A tarcza wewnątrz? Jeśli jest mała, to byłby ewenement! Bo werk ma niski numer na płycie i logotyp na mostku jest taki jak w Kirowskich z lat 57-58. Niemniej koło naciągu nie ma GC.
 2. Hmmmmm, możesz pokazać mechanizm? Bo ciekawe. W sensie wygląda na konfigurację: czerwona tarcza-czerwony ring i to jeszcze wczesny wypust, bez informacji o fabryce - mechanizm powie więcej o historii te zegarka. Nie było czerwono-czerwonych krabów, wydaje mi się, że coś zostało przełożone - najpewniej ring.
 3. Wiesz co, ja już Sportivnyje wyprzedałem, teraz też pozbywam się Kirowskich, ale myślę, że znam gościa, co się nad tym zegarkiem pochyli.
 4. Pobiedy na części. Mała Pobieda - bez dekla i pierścienia do szkła. Werk kompletny, opisany na żółto, ze złotej. W obu koronki wydają mi się legitne, ale siedzą luźno, wałki powkręcałem jak leci. Obie sprzedaję jako niesprawne. Cena 40+ship
 5. WOW!!! To super rzadki Sportiwnyje. Ale ekstra strzał.
 6. Zegar 1GCzZ Moskwa, 3 kwartał 1947 Mega rarytasik. Mechanizm sprawny, na chodzie (gwarancja serwisowa w Białymstoku ma jeszcze kilka miesięcy). Zdjęcia na szybko w realu. 400zł + wysyłka zabezpieczona, do negocjacji. Dobra, dziś to na tyle - sukcesywnie będę robił zdjęcia.
 7. SPRZEDANE Koperty krab Kirowskije Koperty w fajnych stanach. Ta w trupku ma trochę odprysków chromu od dekla, ale od czoła wygląda świetnie. Trupek niesprawny. Po 50zł za sztukę + ship
 8. Kirowskije krab, brązowy (niegdyś czerwono niebieski) Tarcza i ring niegdyś niebieskie - w tej chwili równomiernie brązowe. Trzymałem go jako najładniejszy egzemplarz z wypaloną malaturą, który spotkałem. Konfiguracja oryginalna, koperta i koronka w bardzo fajnym stanie. Mechanizm sprawny i serwisowany w zeszłym roku. Szkiełko można byłoby przepolerować, jest lekka mgiełka. Zdjęcia bez obróbki. 250zł + ship REALIZACJA/SPRZEDANE Koperty krab Kirowskije Krab chromowany, stan bardzo dobry (w zasadzie tylko powierzchowne mikro ryski, reszta to brud, nie ma wżerów od spodu). Gdzieś miałem idealną, nie pamiętam czy to ta - jak coś będę dodawał kolejne, bo mam ich kilka. cena: 70zł + ship Koperty krab-rekin 4 koperty w różnych stanach. Dwie są całkiem spoko, mają jakieś mankamenty jak wżery od strony dekla, albo ryski. cena 30zł+ ship
 9. Kirowskije krab, czarno-biało-złoty Stan bardzo dobry/prawie idealny - raczej nie pojawia się często. Konfiguracja oryginalna, koronka i koperta prawie idealny stan. Mechanizm sprawny i serwisowany w tym roku, zdjęcia bez obróbki. 350zł + ship REALIZACJA/SPRZEDANE Kirowskije garniturowiec Bardzo rzadka, złota tarcza. Stan dobry - ma lekkie przetarcia, znalazłem ją kiedyś u złomiarza. Wygląda fajnie. Koperta od starszych Poljotów (różni się szerokością dekla, pozatym wymiary te same), złocona 20 mikronów, stan bardzo dobry - bez wyraźnych ubytków w złoceniu, jedynie lekkie przetarcia. Koperta posiada ramkę na szkoło. Mechanizm kompletny, balans się buja, ale nie wiem czy jest sprawny. Sprzedaję jako części i po cenie złota na kopercie. Miałem go sobie zrobić do noszenia na ręce. Cena 200zł + przesyłka
 10. SPRZEDANE Cześć zaczynam pozbywać się zbędnych części - werki 2408 i dwa nowsze, 3 u góry sprawne i dwa serwisowane w 2020. Kirowski u góry z wyblakłą tarczą - zegarek był fabrycznie nowy, ale w werku była ułamana oś balansu. Reszta w różnym stanie, zwykle po prostu niesprawny balans. Cena 90zł plus przesyłka, jeśli nie pojawią się oferty - do negocjacji.
 11. Łał, co za historia! Ciekawe co to znaczy. 12 sierpnia!
 12. Do moderatorów - mam 30 pasków zegarkowych na sprzedaż, mogę podzielić się tym ogłoszeniem tutaj?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.