Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majowy Diabeł

fakt! :oops: u kadariusa jest normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lodówka na gwarancji (kadarius już taką ma) - nowy sprzedawca i chyba zbyt tanio się nie skończy http://allegro.pl/item330207880_zegarek_slava_2414.html

 

"lewy", bo poziomy, datownik...

 

Feler nie za duży. Jedną taką też kupiłem i podmieniłem sobie tarczkę datownika na pionową. Niewykluczone, że mam jeszcze jedną (u zegarmistrza dałem coś koło 10 PLN). Jeśli cena nie będzie od czapy to chyba warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item329449708_zegare...l_to_malo_.html

 

Ciekawe, czy znowu ktoś się skusi. W sumie to i tak okazja :idea: , bo kiedyś ten zegarek kosztował 1600 zł :)


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko, ile wart jest ten zegareczek?

http://www.netgrafik.ch/images/slava-automatic-1c.jpg

prosze o odpowiedz:)

oczywiscie stan nie jest tak rewelacyjny, koperta nosi na sobie znaki uplywu czasu, a wskazówka sekundowa ma taki fajny kształt. Wybaczcie dopiero sie ucze wszystkiego, jestem jeszcze zielony, ale skutecznie połknąłem bakcyla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam czy do końca jest taka sama wersja z tarczą koloru fioletowo bordowego ale właśnie taka całkiem ładny i dobrze zachowany był w Bytomiu nie tak dawno za 80 zł


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poljot za 1600 i kolejny raz nie chce zejść? :) Normalnie co się dzieje w tym kraju?! :)

 

Co do tej lodówki, to sprzedawca nie wie co pisze...

 

Może załuzmy nieskończenie długi katalog takicg allegrowych dowcipów?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wetwert

Zupełnie nie rozumiem tych ludzi tyle kasy za zwykłego Poljota??? Owszem stan dobry ale kwota w okolicy setki to już dużo - a to!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick555

pisząc o tych 80 zl miales na mysli tą moja Slave? czy tego Pojlota o ktorym sie tu toczy taka gorąca dyskusja?:lol: sie juz pogubiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanko, ile wart jest ten zegareczek?

http://www.netgrafik.ch/images/slava-automatic-1c.jpg

prosze o odpowiedz:)

oczywiscie stan nie jest tak rewelacyjny, koperta nosi na sobie znaki uplywu czasu, a wskazówka sekundowa ma taki fajny kształt. Wybaczcie dopiero sie ucze wszystkiego, jestem jeszcze zielony, ale skutecznie połknąłem bakcyla:)

 

Za około 50-80 takie można kupić, ale zdażają się i tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie rozumiem tych ludzi tyle kasy za zwykłego Poljota??? Owszem stan dobry ale kwota w okolicy setki to już dużo - a to!!!

 

Setka za ten zegarek to wcala nie jest duzo. To porzadny i ladny zegarek. Nie jeden nic nie warty kwarcak kosztuje znacznie wiecej niz 100 zl.

Nalezy zadbac o uszczelki na koronce i pod dekielkiem, bo lubia sie "przepocic".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie uszczelki przy koronce? rzy deklu tak, lubią zesztywnieć, ale przy koronce jest pospolita tulejka... Chyba, że ktoś jakieś cudo zmontował...

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem składak, wskazówki są od mniejszej (młodzieżowo - damskiej) wersji komandirskiego takiego jak tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wetwert

Wg. mnie oryginał - ot sobie zwyczajna sława za droga jak na ten stan - i wcale nie taka niezwykła :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego że wcześniej nie spotkałem się z tak umieszczonym datownikiem....do tego wygląda jakoś tak jakby ktoś w tej tarczy go ręcznie wykonał (otwór z datą). A cena rzeczywiście wysoka... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.