Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorka-5

PAM 533 & 576

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej to ja chciałbym, żeby konstruktorzy z OP przygotowali Luminora z mechanizmem P.2002/9. Coś jak PAM 368 ale... z datą, GMT, nie tytanowy i niekoniecznie wersja leworęczna. Wówczas wskaźnik rezerwy chodu umieszczony od strony dekla nie powodowałby wrażenia "przeładowania", o czym tak często mówią puryści-fani OP. No ale... co roku OP zarzuca kilkunastoma kolejnymi numerami, niewiele różniącymi się od siebie, a faktycznych "perełek" jak na lekarstwo.

 

Zobaczcie jaki to smaczek taka rezerwa chodu prezentowana od d**ki strony :) Bardzo mi się podoba.

 

panerai6.jpg

 

panerai_image.2181018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, uporządkowana dupka.

Modeli rzeczywiście ogrom a jak wiadomo, co za dużo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

576 jednak Oro Rosso w czerwonym złocie. Coś pięknego!

 

post-27475-0-05570500-1403643222_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda Panerai 289 :

 

post-27475-0-52010300-1403645553.jpg

 

Inny kolor lumy, inne szkiełko, inna mała wskazówka, pasek i koperta (w 576 jest polerowana na wysoki połysk) - różnice jak diabli, co? :D

 

Śmiechy śmiechami, ale 576 mi się bardziej podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi 533 bardziej się widzi. Jak już skończę budowę zbieram na 10-dniowego brata dla mojego 8-dniowca. Jest cel! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.