Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Muzzy

Zakup orienta big mako blue

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy gdzie w tej chwili najbardziej oplaca sie kliknac big maka w wersji niebieskiej? Niestety na dutyfreeisland juz nie ma :( ktos gdzies widzial w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka pocztą za free, ale do stanów. Do PL coś ok. 25 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w orientuhren.de, przesyłka tradycyjną pocztą 10 dni, pudełko dopłata extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem jakiś czas temu  na  orientuhren.de i wyniosło mnie to taniej niż w polskich salonach ok. 250 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus dla www.schoeneuhren.de jest to że właśnie dają pudełko a cena chyba jest praktycznie ta sama co w  orientuhren.de. Jako że nie nastawiałem się na pudełko było to dla mnie miłym zaskoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rozglądam nad blue rayem , lecz na www.schoeneuhren.de niestety nie ma blue raya ,  jest natomiast na orientuhren.de - ale dalej za sam zegarek +wysyłka  i to nawet bez pudełka wychodzi prawie 140  EUR 

Jak narazie nie znalazłem żadnego w miarę konkurencyjnego europejskiego e-sklepu  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a jak to jest z adresem do wysyłki przy zakupie na schoeneuhren? Wysyłają na adres podany w PayPal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było. Kupowałem tam raya...

Ciekawe tylko jak z serwisem ja tam wolałem dopłacić i miec pewny serwis u nas w Polsce...dostałem rabat a serwis mam na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak z serwisem ja tam wolałem dopłacić i miec pewny serwis u nas w Polsce...dostałem rabat a serwis mam na miejscu :)

 

Po co serwis dla Orienta? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam 30 letniego Orienta na ręce i skubaniec nie chce się zepsuć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnę temat. Waham się! Raz skłaniam się do zakupu Big Mako a raz  Ray'a. Czy koledzy macie jakieś sugestie dodatkowe, które definitywnie przkonałyby mnie do pójscia w kierunku jednego lub drugiego? I jeszcze jedno. Czytam ciągle o tych dwóch niemieckich serwisach, znalazłem też wzmiankę (nie pamiętam, w którym temacie) o jakimś holenderskim sklepie. Podajcie proszę trochę więcej sklepów (jeśli takowe są) może są jakieś promocje obecnie. Jestem już zmęczony kupowaniem na rakutenie i skywatches - ciągle moja ukochana ojczyzna wyciąga ode mnie vat za moje hobby... A i widziałem na alledrogo Big Mako za 619 zł + 10 zł wysyłka, to chyba w miarę ok (niemiec - 144 E= 602 pln)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już zmęczony kupowaniem na rakutenie i skywatches - ciągle moja ukochana ojczyzna wyciąga ode mnie vat za moje hobby...

Bądź patriotą! płać Vat w Polsce, a nie w Niemczech / Holandii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź patriotą! płać Vat w Polsce, a nie w Niemczech / Holandii :)

Jestem chyba maksymalnie możliwym patriotą, że jeszcze stąd nie uciekłem i płacę podatki, zus i mandaty... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A i widziałem na alledrogo Big Mako za 619 zł + 10 zł wysyłka, to chyba w miarę ok (niemiec - 144 E= 602 pln)? 

 

jak Ci się podoba (kolor, rozmiar) to będzie to dobry pomysł. przy okazji wesprzesz nasze Państwo płacąc Vat, Zus, dochodowy itp (mam nadzieję :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się podoba (kolor, rozmiar) to będzie to dobry pomysł. przy okazji wesprzesz nasze Państwo płacąc Vat, Zus, dochodowy itp (mam nadzieję :P).

Pytam poważnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam poważnie. skoro cena jest ta sama w PL i za granicą to po co kupować za granicą? lepiej wesprzeć Polskę podatkami, a w razie problemów masz tańszą wysyłkę do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Ja też miałem kupować u Niemca, potem pojawiła się wspomniana oferta na allegro, już miałem klikać ale pomyślałem, co mi szkodzi, poszedłem do jedynego sklepu z zegarkami w Nasielsku. Powiedziałem ile kosztuje na allegro i dostałem ofertę 590zł za Big Mako blue! Dziś odebrałem. Jest super. Zachęcam was do negocjacji :-) a jak ktoś ma niedaleko do Nasielska to polecam sklep Berta. Na wystawie są tylko Casio ale właściciel powiedział dziś że może ściągnąć każdy oferowany w Polsce zegarek w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cool. Teraz pytanie. Czy jest taki sklep w Łodzi. Bo w tych wszystkich galeriach kosztuje 999 lub 899 i nie ma mowy o negocjacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cool. Teraz pytanie. Czy jest taki sklep w Łodzi. Bo w tych wszystkich galeriach kosztuje 999 lub 899 i nie ma mowy o negocjacjach.

Za dobry zegarek musi być dobra cena kupując w Polsce masz blisko serwis i do tego tani...:) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.