Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arni12

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Arni12 last won the day on February 18 2015

Arni12 had the most liked content!

Community Reputation

19 Początkujący

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. Kupię zewnętrzny ring do tarczy lub całą tarczę to Rakiety.
 2. Kupię Mołnie kieszonkowe 15 kamieni lub same werki 3601 (szerokie pasy). Potrzebuję je do zrobienia pasówki więc stan tarcz, kopert może być zły. Ważne by werki były kompletne i działające. Wiadomości proszę na Priv.
 3. Pisałem o płatnościach poprzez Transferwise a nie o rejestracji na portalu aukcyjnym.
 4. Chyba nie, zwykle sprzedający wysyłają sam numer karty. Do płatności musisz mieć jeszcze numer telefonu i co bardzo ważne numer telefonu który ktoś podawał w swoim PrivatBank. Co kraj to obyczaj na Ukrainie na każdym rogu są automaty do wpłat na Karty bankowe, doładowania telefonu itp. U nas to rzecz nie spotykana i przy tego typu doładowaniach proszony jesteś o numer telefonu.
 5. Tak to jest bardzo proste Do wpłaty będziesz potrzebował numer telefonu i 4 ostatnie numery karty płatniczej. Tam system bankowy wygląda trochę inaczej niż w Polsce. Nie ma numeru konta, tylko jest numer karty płatniczej i na nią się wpłaca. Większość osób na Ukrainie używa banku PrivatBank i do niego można wpłacić poprzez tą stronę którą podałem.
 6. Panowie od niedawna używam. https://transferwise.com/pl/ Płaciłem już kilkukrotnie. Biją Western Union na głowę. Można płacić na ukraińskie konto w hrywnach. Na rosyjskie w rublach. Kurs wymiany rewelacyjny !!! Opłaty śmieszne. Np przelanie 200 hrywien - 2,44zł , 2000 hrywien- 6,33 zł
 7. Poszukuje wskazówki minutowej do Poljota 3017. Zapłacę albo mogę się na coś wymienić. Proszę o wiadomości na priv.
 8. Ja już spotkałem się u jednego zegarmistrza z ceną 180 zł za serwis zwykłego Vostoka. Oczywiście nie skorzystałem. Jedno jest jednak pewne ceny serwisu pójdą mocno do góry. Czasy naprawy zegarków za 30-40 zł skończą się za 5-10 lat.
 9. Chodzi mi o to że gdzie indziej znalazłem lepiej wykonaną tę tarczę. https://imged.pl/unikat-zegarek-wostok-karlsson-super-stan-gajowy-21517699.html
 10. Czy z tą tarczą wszystko ok ? Wygląda jak tania malowanka.
 11. Łucz elektro-mechaniczny. Mechanizm na chodzie. Czasem trzyma czas czasem nie. Cena 200 zł
 12. Łucz - Realizacja Wostok Gajowego = 250 zł Oba zegarki w stanie idealnym nienoszone, z racji wieku smarowanie było by wskazane. Drużba do ogarnięcia, tarcza w fajnym stanie. Realizacja Nowe koperty Zwiezda z małymi rysami od przechowywania po 70 zł
 13. Witam. Miałbym prośbę o identyfikację do jakich modeli mogą pasować te rozmiary szkiełek.
 14. Slava lodówka wrzosowa. W fajnym stanie odebrana dziś od zegarmistrza. Cena 400 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.