Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Crimson79

Klub Miłośników Zegarków Victorinox

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to by chyba zabrakło roku aby odłożyć na niego.. Ale jest niesamowity !!

ja zbieram od roki i może na święta kupię :D oczywiście następne :D ale zakochałem się w momencie gdy go zobaczyłem mimo że wcześniej byłem chory na carrere to od razu mi przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram od roki i może na święta kupię :D oczywiście następne :D ale zakochałem się w momencie gdy go zobaczyłem mimo że wcześniej byłem chory na carrere to od razu mi przeszło

Tak czasem jest, że zobaczysz sikora i od razu wiesz, że kiedyś będzie Twój .. :)

pól biedy kiedy cena nie jest za wysoko, choć to pojęcie względne..

uuu.. ale wybierać między nim a Carrerą - nie zazdroszczę wyboru !! a może jednak zazdroszczę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czasem jest, że zobaczysz sikora i od razu wiesz, że kiedyś będzie Twój .. :)

pól biedy kiedy cena nie jest za wysoko, choć to pojęcie względne..

uuu.. ale wybierać między nim a Carrerą - nie zazdroszczę wyboru !! a może jednak zazdroszczę..

naprawdę mnie nie stać na to małe dzieło sztuki bo zarazbiam naprawdę przeciętnie i daleko mi do Polskiej średniej krajowej ale każdy dodatkowy grosz idzie do skarbonki na spełnienie marzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz jak wszedzie.... niestety dochodzi cło i vat czyli musisz doliczyc okolo 25% ale cena jest nadal atrakcyjna... :)

Mam dwa Victorinoxy za wielkiej wody...:)

Drugi kupiony w niedziele a w czwartek DHL byl u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony, zegarek też był w moim kręgu zainteresowań (też srebrny) i z tego co czytałem/oglądałem wydaje się być wart nawet ceny katalogowej. To prosty ale fajny design. Dla mnie jedyny minus to pasek 23mm. Głupi rozmiar gdy chce się czasem nosić zegarek na czymś innym niż fabryczny. (w ogłoszeniu Jomashop dot. złotej wersji jest błędnie podane że 20mm).

 

Pomimo świetnej ceny, ja na złoty się nie zdecyduję. Ten surowy design pasuje mi tylko do stali.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można pokombinować gdybyś kogoś tam miał i wtedy ta osoba wysyła Ci to z oznaczeniem gift.. do jakiejś kwoty praktycznie nie masz dodatkowych opłat.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można pokombinować gdybyś kogoś tam miał i wtedy ta osoba wysyła Ci to z oznaczeniem gift.. do jakiejś kwoty praktycznie nie masz dodatkowych opłat.. :)

a jak odbywa się opłata cła itd kompletnie nie mam pojęcia o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka idzie do WER, zalega tam kilka-kilkanaście dni, po naliczenie opłat przesyłka wychodzi do Ciebie pocztą polską za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujace pytanie. Kupiłem niebieskiego INOX Diver. Jest swietny ale zauwazyłem jedna niepokojacą rzecz. Raz na jakis czas w nieokreślonym polozeniu wskazówki minutowa i godzinna delikatnie podryguja z sekundnikiem. Trwa to chwile (kilka sekund) ale jest zauwazalne. Czy spotkaliscie sie z takim zachowanie i czy to wada? Zgłosiłem w sklepie w którym kupiłem i podobno producent dopuszcza takie zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z kolegów na forum nie da Ci odp na 100% czy zegarek jest rzeczywiście uszkodzony nie widząc dokładnie problemu / objawów które Cię zaniepokoiły. Jednakże patrząc na zasadę działania mechanizmów kwarcowych, prąd z baterii powinien tylko wprawiać w drgania kryształ kwarcu, może coś się dzieje w mikroprocesorze do sterowania mechanizmem zegarka, może coś z silniczkiem napędzającym zespół przekładni regulującej ruchem wskazówki godzinowej i minutowej. IMHO wskazówki nie powinny wpadać w zauważalne wibracje.

Ale mogę tylko gdybać.

Ale na pewno nie spotkałem się z taką wiedzą o poprawności chodu mechanizmu zegarka od sprzedawcy zza lady, skąd on ma takie przeświadczenie że wszystko jest zgodne z normą?

 

Zakupiłeś zegarek od autoryzowanego sprzedawcy Victorinox ?

 

W moim Inoxie sekundnik miał potężne problemy w trafianiu w podziałkę na tarczy, zatem zwróciłem się do sprzedawcy z prośba o wymianę na nowy egz wolny od wad i taki też otrzymałem.

 

Mogłeś zostać zbyty przez sprzedawcę który nie chciał bawić się w procedurę zwrotu kasy albo bawienia się w zamawianie kolejnej sztuki dla Ciebie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z kolegów na forum nie da Ci odp na 100% czy zegarek jest rzeczywiście uszkodzony nie widząc dokładnie problemu / objawów które Cię zaniepokoiły. Jednakże patrząc na zasadę działania mechanizmów kwarcowych, prąd z baterii powinien tylko wprawiać w drgania kryształ kwarcu, może coś się dzieje w mikroprocesorze do sterowania mechanizmem zegarka, może coś z silniczkiem napędzającym zespół przekładni regulującej ruchem wskazówki godzinowej i minutowej. IMHO wskazówki nie powinny wpadać w zauważalne wibracje.

Ale mogę tylko gdybać.

Ale na pewno nie spotkałem się z taką wiedzą o poprawności chodu mechanizmu zegarka od sprzedawcy zza lady, skąd on ma takie przeświadczenie że wszystko jest zgodne z normą?

 

Zakupiłeś zegarek od autoryzowanego sprzedawcy Victorinox ?

 

W moim Inoxie sekundnik miał potężne problemy w trafianiu w podziałkę na tarczy, zatem zwróciłem się do sprzedawcy z prośba o wymianę na nowy egz wolny od wad i taki też otrzymałem.

 

Mogłeś zostać zbyty przez sprzedawcę który nie chciał bawić się w procedurę zwrotu kasy albo bawienia się w zamawianie kolejnej sztuki dla Ciebie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zegarek kupiłem w Swiss. Sprzedawca kontaktował sie bezposrednio z przedstawicielem. Maja to wysłac oficjalnie. Jak nie to zwrócę zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiss to jeden z oficjalnych sprzedawców.

U mnie procedura sprawdzenia zegarka, wydania ekspertyzy, potwierdzenia że jednak mój był uszkodzony u innego oficjalnego sprzedawcy victorinox zajęło około 2 tygodni, po czym otrzymałem inny nowy egzemplarz oczywiście sprawny.

Dobrze zrobiłeś, zegarek ma cieszyć a nie być źródłem rozmyślań czy aby na pewno wszystko gra.

 

Życzę szybkiej procedury wymiany na nowy i niech tylko cieszy, po kilku miesiącach użytkowania to właśnie Inox najczęściej ląduje na mój przegub

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita Nowy Kolega  :D  Mój pierwszy życiowy zegarek tym bardziej ważny dla mnie ;)

Wrażenia z noszenia - wydaje się być ciężki ale po kilku godzinach na nadgarstku lepiej. Poza tym bardzo fajny  ^_^

 

 

post-81932-0-80675700-1480182185_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujace pytanie. Kupiłem niebieskiego INOX Diver. Jest swietny ale zauwazyłem jedna niepokojacą rzecz. Raz na jakis czas w nieokreślonym polozeniu wskazówki minutowa i godzinna delikatnie podryguja z sekundnikiem. Trwa to chwile (kilka sekund) ale jest zauwazalne. Czy spotkaliscie sie z takim zachowanie i czy to wada? Zgłosiłem w sklepie w którym kupiłem i podobno producent dopuszcza takie zachowanie.

Edytowane przez MarekPie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na mojego Inoksa, jest w drodze jak dotrze to sie pochwalę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam i ja. Kupiłem na forum, zegarek ma dwa lata, ale jestem bardzo zadowolony z zakupu, oprócz włosowatych rysek na bezelu wszystko perfekt i zgodne z opisem sprzedającego - ''twonk'' - pozdrawiam. Na zdjęciu ze skórzanym paseczkiem. Oryginalna guma jest w doskonałym stanie, ale trochę dla mnie za krótka. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak poważny ''watch'', w sumie do zadań specjalnych, sprzedają z paskiem przykrótkim nawet na nadgarstek 19,5 cm. Może się ktoś orientuje czy można dostać oryginą gumę do INOX'a w rozmiarze większym niż 120/80. I jeszcze pytanie: ma ktoś doświadczenie z żywotnością baterii w tym zegarku ?  I generalnie jaką baterią jest zasilany ten mechanizm ? O ile się orientuję to Ronda 715, a jak już było gdzięś omawiane to sorry. Pozdrawiam

post-74946-0-73720900-1482523204_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Vicka niech sie dobrze nosi....

Ja mam dwa Victorinoxy jeden na gumie drugi na skorze i paski są idealne. Mam ponad 19cm w nadgarstku i zapinam na 4 dziurke... na reszte Twoich pytan koledzy musza odpowiedziec bo ja mam mechaniczne werki. Pozdrawiam i Wesołych Swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.