Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MasterMind

Użytkownik
 • Content Count

  4346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

MasterMind last won the day on March 23

MasterMind had the most liked content!

Community Reputation

1517 Guru zegarmistrzostwa

About MasterMind

 • Rank
  Instagram: vanguard.watches

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/vanguard.watches/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Hobby
  Psychologia społeczna, komputerowe gry wieloosobowe, gry RPG, fantastyka, pisanie.

Recent Profile Visitors

4455 profile views
 1. Nie zamierzam go sprzedawać. "Ma dożywocie" i takie tam Podejrzewam, że prędzej sprzedałbym Rolexa, na którego tak długo ostrzyłem zęby, bo łatwiej byłoby później kupić innego Datejusta, niż znaleźć ten model Cricketa i w takim stanie zachowania. Póki co, choć publikowałem go na różnych grupach i Instagramie, nie znalazł się nikt z podobnym egzemplarzem. Jest za to cała kolejka fanów/kolekcjonerów UG Poleroutera która na mojej skrzynce PW zostawiła wiadomości w stylu: "jak tylko będziesz chciał sprzedać, to daj znać, dam dobrą ofertę" Nawet nie wiem ile realnie za niego zagranicą by można zażądać. UG w takim stanie chodzą już w horrendalnych pieniądzach.
 2. Tak, ale skopiowałeś z imgur przykład jak to ma wyglądać, a nie z mojej galerii
 3. Pod prawym przyciskiem nie ma takiej opcji, traktuje obiekt jako stronę, a nie obraz (nie ma opcji kopiuj adres obrazu) - chyba że coś źle robię.
 4. Nie, nie - w starej wersji forum była opcja udostępnij - i w takim jakby rozwijanym menu były różne linki - link do grafiki bezpośrednio, link z bbcode itd. Jak się taki link kopiowało i wklejało na forum w poście, to zamiast odnośnika do galerii po prostu w poście pojawiało się całe pełne zdjęcie - tak jak to się wkleja z innych platform, typu fotosik, imgur itd. Po prostu samo zdjęcie, tak jak poniżej (wklejone z imgur): Nie wiem, może to jest nadal możliwe, jakąś inną metodą - po prostu cały czas z tego korzystałem, a teraz nie mam pojęcia jak to zrobić
 5. Hej! W dawnej wersji forum łatwo i przyjemnie można było kopiować linki zdjęć które miało się wgrane w prywatnej galerii i wklejać je w postach - taki link z bbcodem można było przekleić do posta i od razu pokazywało się pełne zdjęcie. Czy w nowej wersji forum jest możliwość wklejania zdjęć z prywatnej galerii do postów, bo nie widzę w opcji "udostępnij" czegoś takiego, a kopiowanie adresu ręcznie niestety kończy się czymś takim:
 6. O evencie już pisałem, ale jakoś udało mi się przegapić filmik na którym widać o co chodzi: Rolliefest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.