Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MasterMind

Użytkownik
 • Content Count

  5530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

MasterMind last won the day on November 25 2020

MasterMind had the most liked content!

Community Reputation

10290 Guru zegarmistrzostwa

About MasterMind

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/vanguard.watches/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Hobby
  Psychologia społeczna, komputerowe gry wieloosobowe, gry RPG, fantastyka, pisanie.

Recent Profile Visitors

7254 profile views
 1. Wygląda ciekawie. W szczególności zapięcie. Trochę "kosmicznie". Przy tej długości ogniw może nie być jednak zbyt wygodna w użytkowaniu.
 2. @Perpetuum Mobile to jedna z najlepszych opinii jakie otrzymałem! Nawet nie chodzi o to, że tak pozytywna i świetnie napisana, ale Twoje wrażenia są tak bliskie efektu, który chciałem osiągnąć u czytelnika. Dlatego serdecznie dziękuję! Przy okazji zachęcam wszystkich, którzy przeczytają moją powieść, do wystawiania swoich ocen i recenzji także na portalu lubimyczytać, albo chociażby na stronie Empiku pod samym ebookiem. Im więcej opisanych wrażeń, tym większa szansa, że uda mi się jakoś wypromować tę historię i może znaleźć wydawcę dla wersji papierowej
 3. Nie wiem, może rozważ jeszcze zakup wersji ze stalową kopertą, L3.782.4.56.9 (czarny), albo L3.782.4.76.9 (grafit) - jak gdzieś przydzwonisz, to Ci się ucho od koperty nie ukruszy, a zegarek dostaniesz nowy za ok. połowę ceny tej przecenionej ceramiki?
 4. Chciałem już napisać, byś się czymś takim jak brak pudełka nie przejmował, ale wszedłem z ciekawości zobaczyć, o jakiego HC chodzi i jak zobaczyłem cenę, to się poczułem, jakbym żył w Republice Weimarskiej w czasie hiperinflacji. "Przecena" z 21 200zł na 14 840zł? Wow! Jakbym miał kiedykolwiek tyle dać za jakiegokolwiek HydroConquesta, to rzeczywiście zastanawiałbym się, czy jak nie ma pudełka, to warto kupować... Pytanie co Ty chcesz z tym zegarkiem dalej robić? Pudełko Ci jest potrzebne, bo chcesz się zabezpieczyć na wypadek odsprzedaży i chcesz, żeby zestaw był kompletny?
 5. @agremi Super! Jak już przeczytasz (moją :D) to zapraszam do napisania do mnie, czy to na maila, albo tutaj na forum, jakie miałeś wrażenia/uwagi
 6. Na ten moment nie przewiduję, ale kto wie? Wystarczy, że zainteresuje się tą pozycją jakieś wydawnictwo - na razie walczę samodzielnie i w międzyczasie piszę drugą część
 7. Tak, stare logo jakoś bardziej mi się podobało. To nowe to jak znak Supermana
 8. Recenzja Seiko SSK023 już dostępna na Ch24.pl Zapraszam do lektury!
 9. Polecam, ponoć ciekawa - sam nie mogę obiektywnie ocenić, bo ją napisałem (Od dziś można kupić w formie ebooka w Empiku, wkrótce powinna się także pojawić na Google Books).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.