Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Crimson79

Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

About Crimson79

 • Birthday 08/27/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

931 profile views
 1. Dzięki za link. Wstrząsająca historia, o której nie słyszałem.
 2. Chyba się zakochałem 😍.. Na brązowym pasku miodzio! 😄 Tylko mógłby być ciut mniejszy np 39-40 mm.
 3. W kontekście zegarków, próba oceny tych przedmiotów sztuki użytkowej przez pryzmat ich funkcjonalności czy wykonania zawsze będzie trochę niesprawiedliwa. Przecież kupując praktycznie każde dobro luksusowe (zegarek, samochód czy markowy nóż) płacimy głównie za rzeczy ulotne i nieuchwytne - głównie nasze wyobrażenie o marce i jej odbiór przez otoczenie. Moje postrzeganie marki Casio czy Orient jest inne niż Aztorina. I niestety, dla tego ostatniego, wolę nawet dopłacić (choć może to być irracjonalne) i nabyć zegarek japońskiej marki i bez znaczenia dla mnie będzie, że mogą być składane w tej samej chińskiej fabryce Kupujemy głównie otoczkę - mechanizmy, szkiełka, stal i paski to tylko dodatki
 4. Najlepszego! - dużo miłości, radości i wytrwałości
 5. Crimson79

  Perfumy

  Rochas Man to był kiedyś mój ulubiony zapach - zdecydowanie przepiękny i niebanalny słodziak z charakterem ale obecne wypusty są zupełnie nienoszalne - przynajmniej na mojej skórze, zapach ginie dosłownie po 2-3 godzinach
 6. Też wyszedłem z tego założenia i latałem z nim po parkach, lasach i polanach i niestety nie miał ochoty pokazać mi literki "Y"
 7. Dzięki za pomiar tymancjo - czyli wcale nie jest taki duży jak myślałem bo ma dość krótkie uszy
 8. Spróbuję tak zrobić. Może tej nocy się wreszcie uda.
 9. Odkopię stary temat - a co . Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem Oceanusa T100. Zegarek jest świetny, kupiony tu na forum i zostanie ze mną na zawsze (super wykonanie i jest bardzo wygodny). Ale jeśli chodzi o synchronizację (przynajmniej w Warszawie) to jest ciężko (od zawsze tak z nim było) - w moim przypadku operacja "synchronizacja" łączy się z uciążliwą zmianą czasu na letni czy zimowy. U mnie w domu (Bemowo) czy na Bielanach praktycznie nigdy się nie synchronizuje. Czasami udaje się na Mokotowie (gdzie pracuję) lub w centrum Warszawy. Co ciekawe na działce pod Sochaczewem synchronizacja zawsze działa. Czy ktoś z posiadających ten model spotkał się z podobnymi problemami z synchronizacją?
 10. Gratulacje - fajny sikor, niech się nosi. Zawsze mnie trochę kusił. A ile on ma wysokości lug to lug? Czy nadaje się na nieduży nadgarstek? I jak jest z jego wodoodpornością - 55M?
 11. Jak masz wątpliwości to wymuś synchronizację - w tym modelu poprzez kilkusekundowe przytrzymanie górnego lewego przycisku
 12. Wydaje mi się, że dzięki technologii though mvt. Oceanusy są tak odporne na wstrząsy jak G-Shocki i myślę, że taki jednorazowy upadek nie powinien mu zaszkodzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.