Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomek86

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tomek86 last won the day on September 29 2016

Tomek86 had the most liked content!

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Witam, Mam problem z ustawieniem automatycznym czasu przez radyjko w Seiko Saga Brightz 001 Jeśli chodzi o siłę transmisji fal radiowych, zakres u mnie jest różny, raz po sprawdzeniu sekunda leci na 4h co oznacza, że sygnału nie ma, a czasami ten sygnał jest albo L albo H. Jeśli już zegarek złapie sygnał powinien się on automatycznie ustawić na właściwą godzinę, dzień tygodnia oraz datę.. U mnie zegarek godziny nie zmienia ( jest ona prawidłowa, bo ustawiłem ją manualnie ), natomiast dzień tygodnia jest błędny a właściwie wyskakuje poza skalę, powyżej niedzieli.. natomiast dzień tygodnia ustawia mi na 3go. Strefę czasową mam oczywiście ustawioną na Londyn/Paryż Fale radiowe ustawione na 77 khz Teraz tak, próbie ustawienia do pozycji startowej zgodnie z instrukcją, jeśli chodzi o dzień tygodnia "schodzi" on maksymalnie do F a potem leci poza skalę Ma ktoś jakieś pomysły? Albo miał ktoś podobnie ? Podejrzewam, że wskazówka z dnia tygodnia wymaga przesmarowania, może coś ją blokować, podobnie kalendarz.. Ale nie wiem, dlaczego mimo prawidłowego sygnału radiowego nie próbują nawet się one ustawić..
 2. Witam, Mam problem z ustawieniem automatycznym czasu przez radyjko w Seiko Saga Brightz 001 Jeśli chodzi o siłę transmisji fal radiowych, zakres u mnie jest różny, raz po sprawdzeniu sekunda leci na 4h co oznacza, że sygnału nie ma, a czasami ten sygnał jest albo L albo H. Jeśli już zegarek złapie sygnał powinien się on automatycznie ustawić na właściwą godzinę, dzień tygodnia oraz datę.. U mnie zegarek godziny nie zmienia ( jest ona prawidłowa, bo ustawiłem ją manualnie ), natomiast dzień tygodnia jest błędny a właściwie wyskakuje poza skalę, powyżej niedzieli.. natomiast dzień tygodnia ustawia mi na 3go. Strefę czasową mam oczywiście ustawioną na Londyn/Paryż Fale radiowe ustawione na 77 khz Teraz tak, próbie ustawienia do pozycji startowej zgodnie z instrukcją, jeśli chodzi o dzień tygodnia "schodzi" on maksymalnie do F a potem leci poza skalę Ma ktoś jakieś pomysły? Albo miał ktoś podobnie ? Podejrzewam, że wskazówka z dnia tygodnia wymaga przesmarowania, może coś ją blokować, podobnie kalendarz.. Ale nie wiem, dlaczego mimo prawidłowego sygnału radiowego nie próbują nawet się one ustawić
 3. no może Vostok to taka sobie półka, ale przecież głównie chodzi o zegarek do 1500zł, a reszta proponowanych to zegarki używane.. teraz pytanie, czy stawiamy na zegarek nowy czy używany, bo w takim wypadku Orient będzie najlepszy..
 4. Ja mam Victorinox Inox, używanego do 1500zł na pewno dostaniesz ( niestety to kwarc..), sam jak na początku szukałem zegarka w podobnym przedziale cenowym to każdy polecał Seiko - różne modele i teraz jednego również mam z lepszej linii Brightz.. Certina DS-1 - super, jak dobrze poszukasz to nawet może uda Ci się upolować DS-1 LE. Nie ma co patrzeć na Swiss Made bo jest wiele dobrych firm jak Orient, Vostok czy Zeppelin.. Swiss Made brak - a robią świetną robotę
 5. No faktycznie, z tego ujęcia wygląda jak uśmiech w dodatku puszcza oko, trochę rozjechane oko, ale transakcja była na plus bo przyszedł z dopłatą
 6. Akurat bardzo mi się podoba typ "Open Heart", a największy wybór jest w Ingersolach i Orientach.. wybór był prosty
 7. konto na Wusie posiadam, kilka komentarzy również, jednak wymagana liczba 100 postów jest dla mnie ciężka do przeskoczenia, a nabijać je w stylu "świetny zegarek" to raczej mija się z celem.. Poza tym zależy mi na czasie..
 8. Witam, Czy któryś z kolegów posiada może konto na forum watchuseek ? Chciałbym sprzedać jeden z swoich zegarów właśnie tam z prostej przyczyny - cena sprzedaży, tam mogę dostać za niego praktycznie 25-30% więcej aniżeli sprzedaż tutaj w Polsce.. Więc kalkulacja jest prosta.. Po sprzedaży na pewno się odwdzięczę ..
 9. Tomek86

  Gambit

  Mega recenzja, świetnie się czytało.. Zegar też bardzo ładny w cenie jak najbardziej atrakcyjnej (wersja bez dodatków).. Swoją drogą w ostatnim playboyu bardzo fajny artykuł o rzeczach posiadających "magiczny" status limited edition.
 10. Może tym zdjęciem chociaż trochę Mistrza udobrucham.. Dzięki dwóm małym żubrom albinosom wyszło nam patriotyczne biało-czerwone zdjęcie..
 11. Naprawdę warto bo do wygrania całkiem sympatyczne sikory!! Może Bmw takie sobie ale Gshock był super nagrodą..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.