Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Magistr

Zegar Non-plus-ultra

Recommended Posts

Witam!

Otóż od niedawna  mam pewien dylemat - posiadam zegar firmy Non-plus-ultra, ale nie znam jego roku produkcji... czy moglibyście orzec, z którego roku pochodzi zegar tej firmy po jego numerze? JEGO  NUMER - 604708

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

DZIĘKUJĘ :)

POZDRAWIAM 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By czasik
      Dzień dobry 
      Kto już odbił swoją kartę kontroli Czasu pracy🤔

• By tomo_s
      Witam,

Mechanizm w moim tissocie t033410a po paru latach przestał pracować, wymiana baterii nie pomaga. 
      Wyczytałem na forum, że mechanizm ETA 805.112 nie jest delikatnie mówiąc udany.

W tamtym temacie znalazłem dwa mechanizmy, które mogłyby go zastąpić: ETA F06.111 i ETA 955.112 

Zastanawiam się czy jakiś mechanizm miyoty nie nadawałby sie na zamiennika dla Ety? Prosze o poradę.
      Czy ktoś może polecić jakiegos zegarmistrza z Krakowa, który wymieniłby mechanizm na inny?

Pozdrawiam

• By JWChrono
      Witam, czy ktoś z Was wie co to za mechanizm i co oznaczają znaki na deklu?

• By Akubadzia
      Witam, to mój pierwszy post na tym forum, pozwolę więc sobie przywitać się zdjęciami, oczywiście zegara

Właśnie zakupiony po długich poszukiwaniach, nawet jeszcze nie przetarty z kurzu..... 
      W wychwycie brakuje jednej paletki. Reszta wydaje się być ok. Numery zgodne.
      Skrzynia raczej biedna i do tego w stanie ciężkim, brutalnie szlifowana w przeszłości i potraktowana czymś co przypomina lakierobejcę, brak kilku sterczyn. Pracy będzie dużo, ale satysfakcja końca pracy tym większa.
      Jak powiedział Cyceron: "Iucundi acti labores..... Miłe są trudy zakończone..." 

• By ArtPro
      Witam, poszukuję powyższego mechanizmu kwarcowego. Może być stary, ale na chodzie. Proszę o pomoc.
      Gdzie można ów mechanizm nabyć?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.