Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

żona (słusznie) nie daje spokoju - pomożecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Drodzy forumowicze,

 

Żona wierci mi dziurę w brzuchu takimi mniej więcej słowy: Obiecałeś mi zegarek!.. i co?!.. i nic!... a miał być prezent na … (i tu - wstyd przyznać - kilka różnych okazji zmieniało się w w ciągu ostatnich 3 miesięcy - oczywiście - prezenty były, ale nie ten obiecany). Następnie pada mocny argument: A sobie to kupujesz!.. <_<  no i tu mnie ma moja żonka! ^_^

 

obiecany obiekt to SEIKO SPORTURA SNDX98P1

 

Link:

http://www.dutyfreeislandshop.com/ProductDetails.asp?ProductCode=SNDX98P1

 

Foto:

SNDX98P1-2.jpg

 

 

 

Niestety, na wyspie szczęśliwości podatkowej obiekt jest niedostępny od dłuższego czasu. Na zatoce bywają, ale te, na które trafiam, są w nieakceptowalnej cenie (~500$)

 

 

 

 

 

Mam “obcykaną” ścieżkę do freedutyisland, stąd obiecanka dla żony i link powyżej właśnie stamtąd. Posiadam i używam konto na paypalu, więc zakup zagraniczny jak najbardziej wchodzi w grę, choć nie jest to condicio sine qua non.

 

Moja próba odgadnięcia potrzeb małżonki wygląda tak:

 

Chrono? - a co to? - ehm,.. chyba nie potrzebuję,.. ale... ładnie wygląda, więc może być. ;)

Tarcza? - porcelana wygląda świetnie!..

Mechanizm? - Kwarc!, i daj mi już spokój z tymi “nakręcanymi”!

Kolory? - złote wstawki do białej tarczy zdecydowanie będą mi pasowały! :)

Cena? - oj nie wiem,.. ale więcej jak 1200 zł nie dam!

 

Uzupełnię od siebie:

- Co do finansów, to powiedzmy, że to 1200PLN może być, ale z +/- 150PLN, + ewentualnie podejmę ryzyko związane z opłatą celną/podatkiem, jeśli z raju podatkowego.

- Może być na bransolecie, ale z możliwością wymiany na pasek, czyli z w miarę standardowym mocowaniem bransolety.

- chrono nie jest konieczne ;)

 

Może komuś wpadło coś, co by spełniało wymagania mojej żony?  :D  Będe wdzięczny za sugetie!

 

Serdeczności!

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro lubi sportowo-eleganckie style to ja bym wiął tego.

 

6048de5c944cc88dmed.jpg


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno miałem podobny problem, ostatecznie poddałem się z wybieraniem przez internet i zwobiliśmy spacer po Blue City i po kilkukrotnym odwracaniu uwagi od biżuterii zegarkowej typu Michael Kors wybór padł na Festinę. 

Więc moja rada - daj sobie spokój z szukaniem na własną rękę, stracisz czas, a jeszcze po łbie dostaniesz, że w realu zegarek wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenocratrx, Twoja zona chce dokladnie to samo co moja. Tez chciala sporture ale w wersji bialej na bransolecie. http://www.amazon.de/Seiko-Damenuhr-Chronograph-Sportura-SNDX95P1/dp/B008Y1QB1O/ref=sr_1_2?s=watch&ie=UTF8&qid=1416475658&sr=1-2&keywords=Seiko+sporturatakiego dokladnie. Ostatecznie kupilem jej Citizena marinau w tytanie. Zlote wskazowki, indeksy, zloty delikatny pierscien no i eco drive. Jest zachwycona.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy laski szaleją za tym zegarkiem http://www.zegarek.net/zegarki/anne_klein/zegarek_anne_klein_AK-1629WTSV.htmljest jeszcze wersja złoto-czarna, ale złoto białej chyba nie widziałam.

 

Ale jak żona chce Seiko to jednak weź Seiko.

 

Znalazłam tego Seiko, ale popatrzcie panowie specjaliści czy to nie podróbka - http://www.amazon.co.uk/Seiko-Ladies-Sportura-Chronograph-SNDX98P1/dp/B008S0HKTSalbo http://www.ethoswatches.com/product/seiko-sportura-sndx98p1.html bo ja się na Seiko nie znam niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Serdecznie dziękuję za dobre rady. Podejmę negocjacje z żoną dziś wieczorem. Citizen jest super, ale moja opinia ma tu niewielkie znaczenie. Pozostałe też fajne. Coś podejrzewam, że ostatecznie pójdę z żoną do jakiegoś centrum handlowego i zrobię tak, jak radzi tolor. Szczególnie, że małżonka od dwóch dni podtyka mi pod nos katalog Apartu i cos mówi o zniżce, jaką ma z uwagi na status “dobrego klienta”. ;)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za szczere i dobre rady! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałam w katalogach i mam. Festina 16699/5 - biała ceramika z różowym złotem :) Katalog z czerwca 2014 to może w sklepach jeszcze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kromeczko, świetna! Byłem dzisiaj w jedym CH i widziałem, że na pewno coś żona znajdzie. Muszę tylko pozbyć się mojego sposobu patrzenia na zegarki. W końcu to ma być jej zegarek i jej radość z jego posiadania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

 

 

 

Uzupełnię od siebie:

- Co do finansów, to powiedzmy, że to 1200PLN może być, ale z +/- 150PLN, + ewentualnie podejmę ryzyko związane z opłatą celną/podatkiem, jeśli z raju podatkowego.

 

Widać że zakochany jeseś,tyle szmalu na zegarek dla żony :D

W życiu bym tyle nie wydał,chyba że podczas miesiąca miodowego :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe, miesiac miodowy byl jakies 9 lat temu. Musze jakos zbilansowac moje wydatki zegarkowe.

 

A tak na powaznie,.. to moja zona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, miesiac miodowy byl jakies 9 lat temu. Musze jakos zbilansowac moje wydatki zegarkowe.

 

A tak na powaznie,.. to moja zona!

Wiemy ;) ,na żonę kolegi byłby większy "budżet" :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cook, mialem zonie ten watek pokazac, zeby z propozycjami zegarkow sie zapoznala. A Ty mnie tu wciagasz w ryzykowna dyskusje! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej żonie nie pokazuj....a najpewniej tego tematu :lol:

Niech sobie sama wybierze bo nie daj Bóg odcień zieleni nie będzie jej pasował... ;)

Kupować coś kobiecie...samemu,desperacja B)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cook iść na zakupy z kobietą do centrum handlowego to jest desperacja ;D

Osobiście nienawidzę jak mi się facet pod nogami pałęta jak idę na zakupy. 

 

Ale pokaż potem co jej wybierzecie, w sensie co ona sobie wybierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrobiliśmy, jak kolega tolor doradził. Dziś była wyprawa do Portu Łódź. Były przymiarki, dyskusje i nerwy. Nerwów najwięcej, bo trzeba było bombla zabrać, a on wcale nie lubi sklepów z zegarkami.

 

Ostatecznie padło na Festinę 16394/1. Zakup w sieci już poczyniłem.

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że zalegasz z domowymi "robótkami" 

i może jaki sweter na drucie wydziargasz i koszta by były mniejsze

a i osobista bardziej zadowolona o ile by się na tym pulowerze nie skończyło,

to "dzierganie".  ;)  :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hehe, w temacie dziergania pulowerków i nie tylko nie będę się nadto ujawniał, bo małżonka od czasu do czasu też zerka na tę dyskusję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.