Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sapek

Hanhart replica 1939 Eta valjoux 7760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, byłbym niezmiernie wdzięczny o potwierdzenie/zaprzeczenie  autentyczność ; Z góry przepraszam za słabe foty ale robione z fona, jesli będę dysponował lepszymi to zaraz dorzucę, ale myślę że powinno to wystarczyć by stwierdzić jego autentyczność

pozdrawiam

post-28952-0-29331100-1420322811.jpg

post-28952-0-02251400-1420322820.jpg

post-28952-0-84957900-1420322828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rozmiarze ciężko stwierdzić, na oko replika, a nie "podrupka".

Tylko zastanawia mnie ten jasny pasek na pierścieniu - on nie powinien być czerwony?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są przecież jakieś zdjęcia katalogu, albo w najlepszym wypadku zdjęcia zdjęć z aparatu analogowego... 


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rozmiarze ciężko stwierdzić, na oko replika, a nie "podrupka".

Tylko zastanawia mnie ten jasny pasek na pierścieniu - on nie powinien być czerwony?

 

Pozdrawiam

to zależy od modelu, był też czarny np

 

co do tego linka z aukcji, moim zdaniem takie zdjęcia to zero szacunku dla kupującego\licytującego....wysiliłby się by sprzedający bardziej choćby z opisem jeśli nie ma zdolności fotograficznych

 

Faktycznie te zdjęcia są z katalogu jakiegoś ;;; bynajmniej nie wyglądają naturalnie ; Napisałem do sprzedawcy 3 dni temu o paiery jakieś czy ma takowe , pudełko, inne dokładniejsze foto itp , zero odzewu. Normalny, to by podał nr telefonu jakiś do konsultacji przynajmniej.W innych przedmiotach sprzedawcy same zegarmistrzowskie detale, może jakiś numer na zakończenie nieudanej działalności zegarmistrzowskiej się szykuje, cholera to wie..przy takim stanie sprawy.

 

Przyznać się waszmościowie, licytuje ktoś od nas ? :ph34r: Troszkę strach powiem szczerze.W zegarkach za 500 zł widywałem takie opisy i zdjęcia,że dla samych nich człek by sie skusił ony kupić, a tu - podane jak stara bułka z żółtym serem na dworcu PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inną podobną aukcje którą obserwowałem też zakończył - powiem ci to miało na celu wyczucie rynku - zobacz zdjęcia z tej aukcji wyglądają jak robione z katalogu - te podobne chrono tez miało takie dziwne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są przecież jakieś zdjęcia katalogu, albo w najlepszym wypadku zdjęcia zdjęć z aparatu analogowego... 

Teraz doczytałem że już to napisałeś - myślałem że tylko ja mam takie odczucia - było jeszcze kilka zegarków naręcznych i kieszonkowych i wszystkie aukcje zakończyły się dziwnie na 2-3 godziny przed końcem i wszystkie miały takie zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za łoś ten ktoś , badać rynek to on se może ale warzywny i to własnym kosztem a  nie  innych zwłaszcza tych,  którzy biorą udział w licytacji

Zresztą gość nawet nie miał w  info że może zakończyć aukcję przed czasem, dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.