Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mikdobrowlski

Allegro tissot prs 516

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na orginalny , ta nie wycentrowana 60 to albo wina zdjecia robionego pod katem , albo wada fabryczna. Popros o lepsze foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności się nie wypowiadam bom laik ale krzywo jest na bank i zdjęcie robione pod kątem raczej nic tu nie ma do rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 i 30 na bezelu przesunięte w tą samą stronę względem indeksu na tarczy (to już chyba nie przypadek)  

Noga "N" w napisie SUN wpada w ramkę datownika. Ekspertem nie jestem ale ja bym odpuścił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest to replika albo podróbka, ponieważ nawet kiedy pierścień wokół szkiełka byłby przekręcony lub źle założony to na godzinie 3 i 9 nie byłoby idealnie wycentrowane a tam tak jest. Co do mechanizmu wygląda na oryginalny ale kto wie może to kopia jakiejś ETY nie wiem ja bym nie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten allegro nie wchodził w rachubę, czesc liczba scentrowana czesc nie - za duza lipa.

Ale u sąsiadów na eBayu znalazłem taki

 

http://www.ebay.de/itm/Tissot-T-Sport-PRS-516-Valjoux-7750-Chronograph-Automatic-Armbanduhr-Day-Date-/141561315031?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item20f5b63ed7

 

I tutaj nie wiem czy autentyk oraz czy cena adekwatna do stanu zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

Kupiłem takiego Tissota z mechanizmem VALJOUX A05.H31 i chodzi super dokładnie ale zauważyłem, że wskazówka minut w chronografie ma tendencje do zacinania się i odnoszę wrażenie, że im bardziej nakręcony (lub im dłużej noszę) tym objaw się bardziej nasila.

Zegarek jest nowy i na gwarancji ale ponieważ wyskoczyło to całe wariactwo z CoronaVirusem postanowiłem go chwilowo nie oddawać, żeby nie stracić na kilka tygodni. 

 

Pytania mam następujące:

1. czy ktoś miał podobny problem?

2. czy możliwe, że objaw sam ustąpi - być może zegarek muszę trochę ponosić i się dotrze? :)

3. czy ktoś ma wskazówki co może pomóc? - więcej nosić? mniej nosić? mocno nakręcać? nie nakręcać? pstrykać często przyciskami? dawać się sprężynie w pełni 'wyczerpać'?

 

dzięki za wszelkie wskazówki i pozdrawiam


Hej wszystkim,

Kupiłem takiego Tissota z mechanizmem VALJOUX A05.H31 i chodzi super dokładnie ale zauważyłem, że wskazówka minut w chronografie ma tendencje do zacinania się i odnoszę wrażenie, że im bardziej nakręcony (lub im dłużej noszę) tym objaw się bardziej nasila.

Zegarek jest nowy i na gwarancji ale ponieważ wyskoczyło to całe wariactwo z CoronaVirusem postanowiłem go chwilowo nie oddawać, żeby nie stracić na kilka tygodni. 

 

Pytania mam następujące:

1. czy ktoś miał podobny problem?

2. czy możliwe, że objaw sam ustąpi - być może zegarek muszę trochę ponosić i się dotrze? :)

3. czy ktoś ma wskazówki co może pomóc? - więcej nosić? mniej nosić? mocno nakręcać? nie nakręcać? pstrykać często przyciskami? dawać się sprężynie w pełni 'wyczerpać'?

 

dzięki za wszelkie wskazówki i pozdrawiam

zauważyłem, że nie udało mi się dołączyć tutaj zdjęcia w poście, wrzucam do swojej galerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.