Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kubam

Użytkownik
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About kubam

 • Birthday 08/16/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Hobby
  Golf, zegarki
 1. Oczywiście Twoja podpowiedź pomogła mi rozwiązać problem. Nie wiem jak mam Ci dziękować za pomoc
 2. Od dwóch dni bezskutecznie próbuję ustawić czas na wskazówkach w AWG-M100b. Teoretycznie czas ustawiony na zegarze cyfrowym powinien być automatycznie ustawiany na wskazówkach a w moim przypadku tak się nie dzieje. Czy istnieje w tym modelu możliwość ręcznego ustawienia czasu na wskazówkach? Dodatkowo po wejściu w tryb odsłonięcia wyświetlaczy wskazówki ustawiają się w takiej pozycji. Nie mam pojęcia co robić.
 3. Przeleciała mi dziś rano przed oczami okładka Faktu a na niej Krzysztof Cugowski (wokalista rockowy, senator VI kadencji Tarcza wydaje się być mi znana ale za nic nie potrafię go zidentyfikować. Moja pierwsza myśl Ulysse Nardin.
 4. Gdybym miał oddać IWC do naprawy we Wrocławiu to z pewnością udałbym się do Dolińskiego lub Pana Andrzeja Piaseckiego. Opinii o zakładzie Doliński jest wiele, ja jestem z grona tych zadowolonych, o Panu Piaseckim złego słowa nie słyszałem.
 5. 60 i 30 na bezelu przesunięte w tą samą stronę względem indeksu na tarczy (to już chyba nie przypadek) Noga "N" w napisie SUN wpada w ramkę datownika. Ekspertem nie jestem ale ja bym odpuścił.
 6. Świerzutka informacja dotycząca zbliżającej się 22 serii Top Gear. Bohaterem jednego z odcinków będzie Breitling Emergency, (na ręce Richarda Hammonda).
 7. Lista osób, które chciałyby odbierać zegarki osobiście. Od czwartku. 1. blaise 2. yanwbd 3. Yalapeno 4. matb (za kolegę "wytrych") 5. kubam
 8. A ktoś jest w stanie rozpoznać te 4 kartony? Żeby na lotnisku nie było tak jak w tym przypadku: http://youtu.be/PUcbuqRveE4?t=31m29s
 9. Przy okazji,że QV nie odpowiedział na pytanie Vojtonusa to ja dodam jeszcze jedno Czy jest możliwość (albo jest może już przewidziany) odbiór osobisty zegarka we Wrocławiu?
 10. Na pierwszym zdjęciu u Romana Polańskiego to chyba Tissot T-touch
 11. kubam

  Jest okej

  Dostałem wczoraj na urodziny Tag Heuera Monaco
 12. Fotki z soboty ale on wciąż na nadgarstku.
 13. Wiem wiem ale nawet widok tej podróby dał mi trochę radości i spokoju w oczekiwaniu na Vratislavie. Tutaj w kółko tylko nielimitka i nielimitka, to na pasku to na meshu, raz na plaży a raz w górach. Swoją drogą ktoś ma może pomysł gdzie można kupić bransoletę podobną do tej, która jest na tym Tudorze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.