Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

loituma

Stuknęła CZTERDZIESTKA :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego dla nowego czterdziestolatka :-)

U mnie za trzy lata będzie piątka z przodu :-) Ta czwórka nie jest taka straszna :-))


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem dzieckiem i oglądałem " Czterdziestolatka" to myślalem -jaki ten facet jest stary...:-)

Dziś mając 44 lata mysle ze bylem glupi:-) :-) :-)

 

Wszystkiego najlepszego.

hehe.Wczoraj obejrzałem sobie z małżonką dwa pierwsze odcinki "Czterdziestolatka" z identycznymi odczuciami. :D

 

Dzięki wszystkim za kolejne życzenia :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla 44 lata i powiem Wam, że wygląda lepiej niż większość 30 latków(co prawda w specyficznej brażny IT mam tylko odniesienie). Sport i rozsądne odżywianie czyni cuda. Sam mam 35 , sport od 10 lat i jest nieźle.Tylko włosów brak niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolączam się do życzeń oraz przywitań w klubie czterdziestolatków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego :) gdy czterdziecha mija podobno torba dłuższa od kija, napisałem podobno bo tak słyszałem od Kolegów :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czterdziestka jest piekna , wszystko przed nami , sprawność ok, mądrość ok ,życiowo ok i tyle pięknych chwil jeszcze do przeżycia ..

Ciesz się tym , piszę to z perspektywy postępującej zmiany kodu na piątkę z przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako rocznik 73 dopiszę się do najlepszych życzeń z okazji osiągnięcia tak zrównoważonego wieku :)

Ja tam jestem zadowolonym facetem w średnim wieku :) Wiem już swoje, sprawny chyba jestem, mam już kasę na swoje zajawki :) a co najważniejsze to czuje się dalej jak powiedzmy 25-latek i sam nie mogę uwierzyć ile mam już lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję, dziękuję jeszcze raz, gorąco wszystkim za życzenia. :)

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim... nawzajem. :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.